Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én most kezdtem a 90 napos...

Én most kezdtem a 90 napos diétát ma van a 4. napom és egy kicsit félek hogy nem fogom kibírni mert midig éhes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segítsetek tippekkel kinek mi a nasi a megadott napokon?

Köszi:Ancsinka


2009. jan. 27. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy egy kicsit megijedtél, hiszen most tartasz a gyümöcsnapnál, ami senkinek sem egyszerű.

A diéta nem arról szól, hogy degeszre esszük magunkat, és boldogan leheveredünk a TV elé. Bizony-bizony néha éhes az ember, de akkor mindig jusson eszedbe a cél, amit el szeretnél érni. Ehhez pedig áldozat kell.

Ha valóban nagyon zavar a súlyod, akkor végig tudod csinálni.

Sokat segíthet, ha nem egyedül csinálod a diétát. Vond be a családot, vagy pár barátnőt.

Petranova

2009. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nasi? Reszemrol egy nagy pohar viz, az minden nap belefer...

Es ez most nem vicc. Sajnos ez a dieta sem csupa moka es kacagas, akaraterore is szukseg van, mert ilyen, hogy megengedett nasi nem igazan van.

Meg az is megoldas nalam, hogy probalom a napi mozgast, tornat az ehesebb idoszakokban beiktatni, mert az elvonja a nassolasi vagyrol a figyelmemet.

Kitartas es gondolj arra, hogy miert is kezdtel el dietazni.

2009. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha épp két főétkezés között félúton tör rád az éhezés, akkor elfelezheted az adagodat, és előbb megeheted a felét.

Lassan egyél, jól rágj meg mindent, az megtölt.

Gyümölcsnapon szabad egy marék magot is elrágcsálni, fehérjenapon ehetsz sajtot, keményítőnapon meg krumplit ami megtölt.

Nem tudom milyen hamar vágtál bele de én hagytam egy 15-20 nap lelki felkészülést a diéta elkezdése előtt. Már évek óta csak gyümölcsöt eszek reggelire, szóval ezzel szerencsére nem volt bajom. A gyümölcsnap nagyon jó dolog, ha egyszer hozzászoksz a gyümölcsökhöz.

2009. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyümölcsnapon szoktam turmixot csinálni kb. 6 féle gyümölcsből és 100%-os gyümölcslével hígítom. Nekem bevált ettől nem érzem magam éhesnek. Ezt eszek naponta 2* ebédre sült gyümölcsöt eszek (banán, alma, ananáxz és narancs) és ha éhesnek érzem magam még eszek gyümölcsalátát is.

A többi napokon nem nasizom.

2009. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudod,minden kezdet nehéz!Én is nagyon szenvedtem az 1.héten(jan.1.óta csinálom),de utána, ahogyan hozzászokott a szervezetem az új étrendhez,egyre könnyebb volt!Azért így is van olyan nap, amikor amúgy is tele van a hócipőm és még ráadásul diétáznom is kell,de akkor eszembe jut az a 7kg,amit jan.1óta leadtam és újra erőre kapok!Úgyhogy tiszta szívemből kívánok Neked erőt és kitartást a diétához!

Ja,és én is turmixot szoktam inni,az jól megtelít!:)

Sok sikert!

2009. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!