Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jo volt igy a szenhidratnapom?...

Jo volt igy a szenhidratnapom? Reggeli:1 alma ebed:egy pizza (300 g) a fele volt rajta 2 szalami rem nem olyan nagy baj vacsi:nudli

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 13:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
te hany kg vagy ? nekem mar sokan megjegyeztek h fogytam es latszik is ,nyugi az nem baj ha lassabban fogysz legalabb nem viseli meg a borod ,en feherjenapon halat nem eszem mert nem szeretem ,szilvesztelkor is 1 darabot eszek meg,nekem ma gyuminapom van eleg nehezen birom,szeretem a gyumolcsoket nagyon csak amit most telen lehet kapni mar nagyon unom
2011. jan. 22. 13:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Nos... kérdésedre: Én 170 cm vagyok kb és 80 kilóról indultam a fogyival. Most tartok a 13. napon. Majdnem 4 kiló lecsúszott eddig.
2011. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hat en tavaly nyaron voltam 75 kg,13 napos dietaval sikerul 71 re fogynom,aztan 6 utan nem evessel 69 lettem es ma reggel mar 64 voltam :D ,hat sok kitartas kell ehez a dietahoz tegnap mikor lattam a csaladomat enni sutozacsis hust es hozza sult krumplit nagy ero kellett h ne kostoljam meg
2011. jan. 23. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!