Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az aszalt gyümölcsök hízlalnak...

Az aszalt gyümölcsök hízlalnak mint például aszalt alma vagy aszalt körte? Attól még hogy cukros vízben is csinálják valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az aszalt gyümölcsöket a napot csinálják vagy aszalóban vagy sütőben. Szerintem nincsen köze a cukros vízhez, talán, csak ha nagyüzemben gyártják.

Elméletileg gyümölcscukor (fruktóz) van benne, valamennyire hízlalnak, de szerintem még senki sem hízott el pusztán az aszalt gyümölcsök miatt.

Viszont egészséges is. Szóval, szerintem módjával szabad enni, az egyik legjobb nassolnivaló (ezerszer jobb a csoki, cukor, chips helyett)

2010. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, hízlalnak. Valóban, eredetileg a napon érlelik, de aboltok polcaira már a cukorral feljavított változat kerül. Ugyanígy a 100%-os gyümölcslé sem az, ami, mert szintén tele van cukorral. Maradj inkább a rendes gyümölcsnél, vagy ha épp nem idénygyümölcs amire vágysz, akkor inkább vegyél mélyhűtöttet.
2010. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!