Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan szokjak le az édességről?

Hogyan szokjak le az édességről?

Figyelt kérdés
segítsetek...
2011. jan. 16. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
úgy ennék egy csokitorta szeletet..nem egyet, kettőt:) szerintem erről nem lehet leszokni. de ehetsz helyette gyümölcsöt, illetve natúr joghurtba gyümit+édesítőt, esetleg kakaót édesítővel.
2011. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyankor moss fogat, vagy egyél egy rágót, tictac-ot, vagy akkor kezdj el tornázni.
2011. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
sehogy olvassad el Szoo judit oldalát a neten kilófaló sütemények kitalált rengeteg sütit ami nem hizlal
2011. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem igenis le lehet..... en regebben megettem minden nap legalabb egy fel tabla csokit... vagy 1-2 snikerset...3bit..es tarsait...

de nemreg elhataroztam hogy eleg beloluk....mert ez igy nem jo... 1 hetig nem ettem vegkep oket...se semmilyen cukrot....se teaba..se semmi ilyesmibe....es tadaam.. mar nem kivanom..annyira. megeszek 1heten 1szer 2-3cikk csokival..es eleg annyi..


vagy gondolj arra hogy elotted van egy csoki torta.. milyen jo milyen finom...csurog a nyalad erte...es most gondold el hohgy a barnacsokis resze a tegnapi ebeded... ha meg van rajta vmi diszites azok hernyok meg bogarak.... nekem ettol is elmegy az etvagyam toluk:D:D...

17/L

2011. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 18. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Végleg szerintem nem is szabad, ugyanis kifejezetten jó, ha a diétában heti egy nap megeszik valaki 1-2 szelet sütit, vagy kis valamit.
2011. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél, ilyen kva egyszerű.
2011. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom hogyan lehet leszokni DE!


- piros mogyorós!

- kekszes milka

- somlói galuska

- tiramisu

- bounty szelet

- óriás túrórudi


Mire ezt elolvasod már biztos rohadtul kívánod az édességet. Jóétvágyat! És növeld tovább azt a végtelen beledet, csesszél ki még a rokonaiddal is, hogy nagyobb koporsót kelljen venniük, mikor elpatkolsz.

2011. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!