Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a sok...

Hogyan szokjak le a sok édességről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosan Én chips függő voltam, és úgy szoktam le, hogy fokozatosan csökkentettem az adagokat. Minden nap megettem egy nagy zacsival. Aztán nem ettem meg csak a felét, majd a harmadát, aztán egy héten már csak minden másnap vettem, utána csak egyszer egy héten. Most ott tartok, hogy havonta eszem egy nap egy nagy zacsival, és ez elég is! Sok sikert!
2010. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyel helyette gyumolcsot, szeletelj fel egy sargarepat es azt "nyalogatsd" csoki helyett, ha nem eleg edes akkor martsd bele mezbe :) igyal gyumolcslevet (amit te keszitsz el !!), teat edesitovel
2010. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne vegyél otthonra cukrot és édességeket. ha mégis megkívánod, akkor moss fogat.
2010. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1 éve ZABÁLTAM a sok csokit, szalont, sütiket. Aztán elhatároztam: az hogy jobban nézzek ki fontosabb mint az 1 percig tartó csoki íze a számban. Fokozatosan csökkentettem a mennyiséget: hetente 3 alkalommal ettem sütit/tortát, stb. Ezt csináltam 1-1,5 hónapig.

Aztán heti 2 alkalomra csökkentettem -> szintén ezt csináltam 1 hónapig.

Aztán lementem heti 1 alkalomra, majd volt olyan időszak az életemben mikor SEMMIT nem ettem meg, ami cukros volt. (maximum 1 hónap, ha jól emlékszem. anyu szülinapján sem ettem anyu tortájából, ha sütit is ettem, max sósat, de azt is ritkán.)

7 hónap alatt 13 kgot fogytam, és tartom a súlyom. Most se eszek sok cukrot (heti max. 1 alkalom az is csak akkor ha elmegyek bnőkkel, vagy szülinapozás/ilyesmi van).

Cukorfüggő voltam, utólag jöttem rá. Imádtam az édességet, de rájöttem milyen egészségtelen.


Ne csak az lebegjen a szemed előtt, hogy ez akadályozza a diétád: egészségtelen is... a fehér cukor ipari szemét. persze ha hetente 2szer eszel pár kocka csokit az nem árt meg.

2010. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!