Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokjak vissza a normális...

Hogy szokjak vissza a normális evésre? Csak fogyok és fogyok!

Figyelt kérdés
Úgy fogytam, hogy zabáltam folyamatosan, csak nem nyeltem le a kaját, hanem egyszerűen csak kiköptem...(sosem hánytam)azóta meg nem tudok normálisan enni, rutinból kiköpöm, és csak fogyok és fogyok!! és nem bírok leállni vele, pedig tudom hogy túl vékony vagyok már így is, de képtelen vagyok lenyelni az ételt:(((
2011. febr. 19. 18:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Ne higgyétek hogy ez olyan jó.
2011. febr. 19. 18:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehát nem voltál éhes??
2011. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem:( ez az egész lényege. Az agyad azt hiszi hogy eszel, így a tested is, és így becsapod saját magad..
2011. febr. 19. 19:06
 4/10 anonim válasza:
És hova köpted ki? Nem volt undorító?
2011. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
OFF: mennyi idő alatt mennyit fogytál?
2011. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem undorító, másik tányérba köptem. Tényleg nem undorító: D

Utolsó: jobb ha nem mondom el, nem akarok más is belerángatni. Nem olyan jó dolog ez miután túl vékony vagy

2011. febr. 19. 19:21
 7/10 A kérdező kommentje:
mást*
2011. febr. 19. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:

De hogy nem vagy éhes? Azóta nem eszel semmit?

Pszichológushoz kell szerintem menned,ebben nem mi tudunk segíteni,hanem hozzáértő,hogy mi a bajod.Gondolom anorexia:S

2011. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Becsapom a testem. A nyálkahártyán keresztül felszívódik pár kalória, állítólag.

Anorexia? Nem, nem hiszem, látom már hogy túl vékony vagyok.

2011. febr. 19. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sűrgőssen fordulj pszichológushoz. Szerintem már ez anorexia! Ha nem akarsz ennél rosszabb helyzetbe kerülni fogadd meg a tanácsomy kérlek!
2011. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!