Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A diéta alatt gyümölcsből...

A diéta alatt gyümölcsből lehet korlátlanul fogyasztani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nem! vigyazz a gyumolccsel is!
2011. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak gyümölcsnapon meg 12 óráig!!!

de akkor korlátlanul....ja és a legutolsó gyümölcs után 1 óráig ne ebédelj!!

2011. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korlátlanul semmit nem szabad enni, főleg szénhidrátot nem. Az idő meg mindegy. Délben is ugyanannyi energia a kaja, mint délelőtt.
2011. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én korlátlanul fogyasztottam gyümölcsöt (kivétel a banánt, azt nem ettem) és lefogytam 35 kilót. Igaz, hogy a gyümölcsben van kalória meg szénhidrát de amellett segíti az anyagcsere felgyorsulását és így nem annyira szívódik fel. Meg hát különbség van a frúktóz és a szacharóz között. ;)
2011. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ido igenis fontos! mert mindig ugyanannyi kaloria! De nem mindegy mennyit mozogsz utana! Amugy alma, narancs, grapefruit mehet este is, az ilyen savas dolgok gyorsitjak az emesztest! Banan kizarva sok kaloria!
2011. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!