Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta + testedzés?

90 napos diéta + testedzés?

Figyelt kérdés
Nos , fogyni szeretnék , szerintem olyan 90-100 kilo körül lehetek , és ezt a módszert találtam a legkecsegetetőbnek , tudom , hogy hogyan működik ez a diéta , csak még szükséhem lenne 1 infóra , ha azt akarom , hogy gyorsabban mennyen le rólam a felesleg , (pl a hasamról akk napi 1 óra felülés mennyivel gyorsítaná fel a folyamatot)16/f
2011. nov. 2. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Kezdjük azzal,hogy ha fogyózol nem tudod megoldani hogy a hasadról gyorsabban lemenjenek a kilók.Sőt ha hasas vagy akkor valószínű hogy onnan fog a legnehezebben lemenni.A 90 napos diétát meg felejtsd el.Nagyon nehéz(főleg amikor hétvégén csak vizet ihatsz,és semmit nem lehet enni)

Én végig csináltam.17 kilót fogytam,de úgy néztem ki mint aki egy súlyos betegségből lábadozik..Majd a kilók visszajöttek (majdnem mind a 17 kiló) pedig nem zabáltam utána sem..Keress egy jobb fogókúrát mert ezt nem fogod bírni..

2011. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kössz szépen , de nem ajánlanál valamit ? mert sajnos nemértek a diétákhoz
2011. nov. 3. 01:08
 3/14 anonim válasza:

Szerintem a diétákat úgy ahogy van FELEJTSD EL! Egy ördögi körbe kerülsz, és a kilók extrasebességgel jönnek fel vissza rád. Válts életmódot. Ha csak a cukrot iktatod ki az étrendedből és minimalizálod a tejtermékek fogyasztását és a a kenyérét, garantált a siker! (Alap, hogy nincs chips és ilyen semmirekellő egyéb nassolások).


A hasról nehezebben mennek le a kilók és a fenékről is. Béres Alexandrának van egy dvd-je, én nekem ez segített. Alakformálás 200 %-ban. Nem terhel meg, de nagyon hatásos. Csak maga a felülés nem elég, mert csak egy izomcsoportot dolgoztatsz meg. pl. fekve könyöktámaszon mindkét láb egyidejű felemelése 45 fokban és vissza, de nem érheti a talajt! Ha pl. tudsz fekve fogodzkodni a fejednél, akkor ezt művelheted úgy is, hogy hol az egyik oldalra fordítod el a lábadat, hol a másikra, 30-40 fokban a föld felett, és nem érhet talajt. Garantáltan leizzad a poci:)))

2011. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

felülés fogyókúrára nem jó. izmot persze épít, de a zsír ugyanúgy ott marad, még teltebbnek fogsz kinézni. kardiózz napi 1 órát, fuss, ússz, biciklizz.

kaja... napi 1500 kcalt vigyél be így súly alapján, sok fehérje, zöldség, gyümölcs, kevés édesség, cukor, liszt, tészta, zsír. kerüld a nasikat, üdítőket, paníros, rántásos dolgokat, fehér kenyeret. napi 5x egyél kis adagot.

2011. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Írtam hogy én csináltam a 90 napos diétát.Kínlódtam vele,sokszor fel akartam adni..Megírtam mi lett az vége annak.

Belinkelem neked ammit már egyszer leírtam.Nekem ez vált be..

" Én 162cm magas és 94 kiló voltam.Ma 162cm és 61 kiló vagyok.

Le lehet fogyni,de sok-sok türelem és kitartás kell hozzá.

Kezdem azzal,hogy a futás ekkora súlynál nem fog beválni.Tudod miért?Mert biztos vagyok benne,hogy te is azért híztál meg mint én..a lustaság miatt..Én is futással kezdtem,de 10 méter vagy 5 perc után bőven elegem lett,és eléggé fájt is a hátam.Így más megoldás kellett.

Végül is nekem ezek váltak be.

-napi 5 étkezés.Többször kevesebbet,de így nem voltam éhes.

- a mennyiségre mindig figyeltem,hogy sose egyek annyit,hogy ne tudjak utána mozogni.

-nassolást abbahagytam.

- bár én képtelen voltam lemondani a finom kajákról,és néha 1 kis kocka csokiról,és képtelen voltam a teát citrom,és cukor nélkül inni,így én a bögre módszert alkalmaztam.2.5 deci bögre a mérce.Azt ettem amit a családnak főztem,de csak 2.5 deci adagokat.(ebédre,vacsorára) a tízórai,uzsonna,saláta vagy joghurt.

-lemondtam a kenyérről..Nem ettem kenyeret csak nagyon ritkán..

- sok vizet ittam.

- hetente 4-szer elmentem úszni 30-40 perceket.Először csak 20 percet voltam bent,majd idővel emeltem a leúszott távokat.Ma már 40 percen át vagy akár 50 percet is úszom.

-hetente 3-szor elmegyek a kondi terembe egy kis edzésre.40-50 perc ez is.

-mindenhová gyalog megyek.Igyekszem nem sétálni hanem kilépve gyalogolni.úgy mint a gyaloglási versenyen(csak nem szedem a lábaimat olyan idétlenül)

Ez azt jelenti,hogy a munkahelyemre is gyalog járok ami minden nap 1 óra intenzív gyaloglást jelent.

Nem ment le gyorsan a kilók..Ha jól emlékszem lassan 2 éve hogy elkezdtem..Az elején talán 3-4 hónapig lement 4 kiló,és utána azt hittem ennyi..mintha nem lett volna változás..(csak azt nem akartam észre venni,hogy a hasam kezdett kisebb lenni,az alakom formálódott,de én csak a mérleget néztem.)

Ma már nem okoz egyik sem gondot,ma ha nem megyek edzeni,vagy úszni már hiányzik..

Lassú fogyókúránál eredményes fogyás várható..

38/N"

2011. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"és ezt a módszert találtam a legkecsegetetőbnek , tudom , hogy hogyan működik ez a diéta"

semmi EGO :D majd mondd el nekem is, hogy működik :)


amúgy a módszered: szálkásító étrend. vagy amit előttem tanácsoltak is jónak tűnik :)

2011. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
vágj bele!
2011. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
egyél kevesebbet!!!!!!!!
2011. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem sokkal, de ha felülésezel 1órát akkor gyorsabban lefogyhatsz.
2011. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1 óra felülés mennyi kur.vasok energiát igényel, hogy gyorsabban lefogy vele? ez szin tiszta parasztvakitás, az edzés nem azért kell, mert edzett hassal kicsit gyorsabban fogy..
2011. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!