Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lehet kibírni? Ha...

Hogyan lehet kibírni? Ha hajnali 5 kor kelsz, hogy lehet kibírni délig csak gyümölcsön, pláne ha dolgozol is?

Figyelt kérdés
Annak könnyű, aki amúgy se szokott reggelizni, vagy 10-11 ig ráér aludni. De milyen gyümölcsöket egyek,hogy bírjak melózni? Muszáj pont délben ebédelni,nem lehet hamarabb? Köszi a válaszokat előre is!
2009. febr. 6. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Hát igen, elég nehéz így fogyókúrázni. Én azt ajánlanám h. próbálj meg amikor felkelsz megenni egy almát és igyál jó sok ásványvizet. aztán ha éhes vagy akkor egyél egy kicsit energia gazdagabb gyümölcsöket, például banánt. Aztán szerintem egy fél óra csúszás az ebéddel nem baj:) 11kor viszont nem érdemes enned, de egy fél óra csúszással nincs probléma:)

2009. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Honnan a rákból szedted hogy csak gyümölcsöt kell enni? Ez egy jó nagy baromság, (már bocsánat) a banán mellesleg TILOS ha fogyni akarsz, mivel abban jó sok cukor van. Első szabály ha fogyni akarsz: ne egyél cukros, lisztes dolgokat, mivel ezek hízlalnak! Legfontosabb a fehérjebevitel... ha nem eszel fehérjét, csak hízni fogsz! Tehát reggel AZONNAL tojást vagy sovány túrót, vagy húst KELL enni!
2009. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem, mivel tényleg nagyon korán kelsz, az ebéd adagodat oszd el kétfelé, és az elsőt megeheted fél 11-11 óra körül, a másikat meg pl 2-kor.remélhetőleg mivel korán kelsz, korán is fekszel, ezért a vacsi 6 körül legyen.

Én tuti igy csinálnám)) sok sikert és kitartás!

2009. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel 6-ra jártam dolgozni, fél 4-kor keltem. Úgy csinátam, hogy amikor beértem a melóba ittam egy jó nagy kávét tejjel. Ezt minden nap lehet, ha van utánna két óra, amikor semmit nem eszel. És 8-tól ettem a gyümiket délig. Szépen mindenfajtát felkarikáztam és kiraktam az asztalomra. Csipegettem belőle folyamatosan. Kettőkor meg ebédeltem. 12 kilót fogytam.
2009. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit alakítottam a diétán (első hetemen se vagyok túl, és mínusz két kiló...wáó), és én ötször eszek egy nap.

Először jó sok gyümölcslével/teával indítok, korán reggel.

Pár órával később megeszem a gyümölcsöm első felét, majd a másodikat később. Két órával rá az ebédet(ja és persze csak 3-kor jutok ebédhez). Utána jön egy kis adag uzsonna, még a vacsi előtt, majd a vacsi, utána két óra pihi és torna, majd szauna.

Egész jól bírom, finomakat eszek és még energiám is van.

Én 6-kor kelek, ez is elég megterhelő, neked milyen lehet:(

2009. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló : onnan " a rákból szedtem," hogy a 90 napos diétával kapcsolatban tettem fel a kérdést, nem láttad? Ott pedig azt írják hogy délig csak gyümölcs...Nem a saját kútfejemből merítettem az ötletet,elhiheted. Mellesleg nem kell rögtön leharapni a fejem... Amúgy köszi a válaszokat.
2009. febr. 7. 08:00
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy még cifrább legyen:Nem kell mindennap 5 -kor kelni:) ,mert 12 -24-ben dolgozom. Ami azt jelenti,hogy reggel 6- este hatig, Másnap este 6- reggel 6-ig. Az a nap ,és a másnap pihenő. Utána előlről az egész.Az a gond, hogy ha éjszakázol, nagyon nehéz kibírni kaja nélkül. Dolgozik valaki közületek így, vagy legalább éjjelre, hogy csináljátok. Nagyon tetszene amúgy ez a diéta, csak hát elég rázós lesz nekem a meló miatt.
2009. febr. 7. 08:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy dolgozom. Reggel, amikor beérkezem a melóhelyre kávét iszom rögtön. Utána kb. 7 körül gyümölcs, de 11 körül már éhes vagyok, akkor megeszem az ebédemet. Ha nem bírom, akkor egy kicsike uzsonna is van a napnak megfelelően. Este meg ahogy hazaérek megeszem a vacsorát. Én úgy csináltam, hogy a nappalos műszakomra esik a tészta napom, az első szabadra pedig a hús. Víznapot konkrétan nem tartok, de a gyümölcsnapon délután már nem eszem, elmegyek éjszakára, reggel is kaja nélkül fekszem de ekkor sok-sok ásványvizet iszok.
2009. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát Te nagyon kitartó ,és elszánt vagy! Mióta csinálod, és mennyit fogytál már??
2009. febr. 7. 18:59
 10/13 anonim ***** válasza:
3 hete, kb. 5 kiló ment le, de rajtam nagyon sok van. Szóval az elején szaladnak a kilók, aztán majd ez belassul. Sok sikert.
2009. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!