Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit ehetnék reggel, a gyümölcs...

Mit ehetnék reggel, a gyümölcsön kívül?

Figyelt kérdés
Mindennap 3 körül érek haza. És nem bírom ki csak gyümölccsel. Fáj a fejem, ha nem eszek mást. Mi mást ehetnék még? :S
2009. ápr. 7. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát ez "jó" kérdés! Ha a 90-en naposat csinálod mindenképpen "csak" és kizárólag gyümölcs jöhet szóba délelőtt! Namármost én leírom Én hogyan csinálom, mert aránylag hasonló a helyzetünk. Nem tudom te igen (?), de én diák vagyok (gimiben), és én legkésőbb olyan fél 3 körül érek haza (leghamarabb fél2), és őszintén szólva teljesen kibírható két (van mikor 1) almával, és fél liter narancslé vízzel félig hígítva. Sztem az utóbbi (is) fontos szerepet játsz abban h kibírjam, és a fejem sem szokott fájni. De hogy mit egyél gyümölcsön kívül (mivel itt csak azt szabad), azt nem tudom...
2009. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a diéta elejétol kezdve reggel sohasem gyumolcsot eszek,hanem amilyen napom van.és így is sikerul fogynom
2009. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért, iskolába/munkahelyre nem lehet vinni ételhordóba ebédet?:OÉn is suliba járok, és ha sokáig vagyok, viszek a napnak megfelelően kaját, pl joghurt, sajt,virsli párolt zöldségek,burgonyaszirom, péksüti, pizza stb...
2009. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajtam kevés a felesleg, kb. 4 kilóés így én nehetbben fogyok.Én minden nap reggelire gyümit eszek.Hogy mit ehetnél reggelire gyümölcsön kívűl? A diéta csak gyümölcsöt ír, de ehetsz egy kis aszalt gyümit vagy mazsolát.
2009. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!