Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha egy hétig csak HamLet-e...

Hogyha egy hétig csak HamLet-en és gyümölcsön élek, fogyhatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Utána viszont hízni fogsz.
2010. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen fogysz az tuti

de ha: eszel hozzá zöldséget és fehérjét is már jobban jársz vele

mondjuk hamlet és 2-3db főtt tojás reggelire

ebéd hus, hal, zöldség

tízórai uzsi marad a gyümölcs

vacsi meg hamlet joghurt, túró

így fogsz is fogyni és fehérjét is viszel be

2010. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen biztos ,hogy fogynál egy ilyen hét után.

Azt meg el ne hidd,hogy utána visszahízod . Ha fogyózás után nem kezdesz el falni akkor semmit nem hízol vissza ,ez tapasztalat.

2010. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*Ha fogyózás után nem kezdesz el falni


Ha nem falna, nem kéne koplalnia. A mostani kajálási szokásaitól hízott meg. Ugyanez lesz, ha visszatér hozzájuk.

2010. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezután mindenképp visszahízik, nem is kell elkezdeni szó szerint falni, csak többet enni. Annyi kalórián, amennyit ez a napi menü tartalmaz (hamlet+gyümi) nem lehet sokáig élni. Lehet, hogy bírja egy évig, véres szenvedések közepette, de utána visszajön, ez ezer százalék.
2010. dec. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak. Barátnőm ilyen diétát követett, pár gyümölcs+zöldség+ilyen kis ropogtatnivalók(mint a te HamLet-ed :D) és fogyott is 4 hónap alatt 12 kilót. Ez volt júniusban. Viszont mostanra vissza hízta a súlyát, sőt még többnek is néz ki, megdöbbentem valamelyik nap, hogy mi lett vele. :S

Ne kezd egyik napról a másikra ilyen drasztikus koplalásba, inkább térj át rendszeres egészséges étkezésre, hosszú távon kifizetődő lesz. (húsok, sajtok is legyenek az étkezésben)

Ha magadtól nem menne, akkor dietetikus össze tud neked állítani egy személyre szabott diétát. :)

2010. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Saten ‫҉ ***** válasza:

Szerintem vesd el ezt az ötletet. Attól, hogy csak gyümölcsöt és hamletet eszel ugyan úgy tudsz hízni. Ahhoz, hogy fogyj kevesebb kalóriát kell bevinned mint a napi felhasználásod. 100g (1 zacsó) hamletben 376kcal van. Ha feltesszük, hogy 1700kcal a napi szükségleted akkor az azt jelenti, hogy napi 4,5 zacsinál nem ehetsz meg többet. Ahhoz, hogy fogyj -500kcal kell tehát fogjuk rá, hogy 1200kcalos diétát csinálsz akkor a napi hamlet zacsi mennyiséged nem haladhatja meg a 3,1-et. Ha emellé még gyümölcsöt is eszel akkor ez a szám tovább csökken. Ezenfelül a bevitt fehérje mennyiséged nem lesz több mint 30g ami igencsak kevés. Ennek pedig az lesz az eredménye, hogy izomveszteséget idézel elő ami semmiképp sem célszerű. Inkább sovány hús+zöldség kombót javaslom mindenképp.

Itt egy példa egész napra 1200kcalban:

1/2kg csirkecomb

1/2kg párolt zöldség mix

300g túró

Szerintem ez jobban hangzik mint ez:

300g hamlet

3 alma

Mérlegelj kedves kérdező

2010. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mérlegelek!! :)

2010. dec. 8. 12:52
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha végigcsinálok egy méregtelenítő kúrát? Az amellett, h méregtelenít, még fogyaszt is?
2010. dec. 8. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:
igazuk van az előttem szóloknak , na meg annyit hogy diétázni nem szénhidráttal kell! teljesen szerintem egy hétig csak kínzod majd magad, alig lesz eredménye és utána normál étrendőt azt vissza is szeded. tehát teljesen felesleges, ha fogyni akarsz tartósan és zsírból akkor kiegyensúlyozott diéta egy életen át plusz mozgás rendszeresen.
2010. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!