Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha csinálom rendesen a 90...

Ha csinálom rendesen a 90 naposat, de én csak 8 kg-ot szeretnék leadni, akkor ihatok közben cukrozott italokat? Vagy ez teljesen romba döntené a diétát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A 90 napos alapból a kórosan elhízottaknak van kitalálva,akkor is csak orvosi felügyelet mellett alkalmazható.150+os embereknek.

8 kiló leadásához elég lenne ha feleznéd a napi ch-t és elegendő fehérjét ennél MINDEN NAP!

Uh ilyen szempontból mindegy,hogy a rengeteg szénhidrát mellé iszol-e még cukros löttyöt is.

2011. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek, a 90 napos azon felül, hogy nem egészséges és nem eredményez tartós fogyást, azoknak van kitalálva, akik legalább 20-30 kgtól szeretnének megszabadulni.

8 kg simán lemegy úgy, ha a szénhidrátokat a nap első felében eszed, és akkor is csak jóminőségűeket (tk kenyér, zabpehely, barnarizs, krumpli, gyümölcsök), estefelé pedig magas fehérje és rosttartalmú dolgokat (zöldségek, hal, csirkehús, túró, sovány tejtermékek, tojás)

emellett heti 2-3x 1 óra mozgás, pl. futás, kocogás, bicikli, úszás, tánc, aerobic, amelyik tetszik :)

2011. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gyerekek, én kb. 5 kilótól akartam megszabadulni, és mivel a kolléganőim 90 naposoztak, belevágtam én is, hátha úgy könnyebb. Eredmény: 2 kiló plusz. Cseszhettem az egészet.
2011. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne felj, meg cukros ital nelkul se fogsz fogyni 8 kg-ot, tobbet plane nem.
2011. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, valaki írjon már egy normális választ, pont nem érdekel más pocskondiázó véleménye, miért olyan nehéz megérteni?

Feltettem egy normális kérdést, ugyanilyen választ várok el és nem tűröm, hogy vadidegen arc nélküli emberek így beszéljenek velem.

2011. febr. 2. 16:52
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

13.28 vagyok. az nem volt megfelelő válasz? akkor ez az lesz: nem, semmilyen diéta alatt nem ihatsz cukros italokat.


off: ha megengedsz egy kérdést, hogy lehet az, hogy mindenképpen fogyni akarsz, mégsem tűröd el, ha többen is azt állítják, hogy a 90 napossal nem fogsz fogyni? most az a lényeg, hogy mindenképpen keresztülvidd a hülyeséget, vagy az, hogy lefogyj? mert el kéne dönteni...

2011. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nekem tökre bevált... amúgy akkor sem ihatsz cukrozott tát mert akkor nem indul be a fogyás..
2011. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
meg semmilyen cukrozott italt..
2011. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha cukros löttyöket iszol, akkor nem hogy fogyni, hanem hízni fogsz, plusz a veséd is "mérgezed". Miért nem isznak az emberek sima vízet??? Ezt sose értettem... Inkább igyál zöld teát (cukor nélkül), mentes ásványvízet, stb. Vagy készíts saját üdítőt: gyümölcs turmix + víz. Ízesítsd picike fahéjjal vagy vanília aromával, stb. A sima cukor nélküli limonádénál nincs jobb zsírégető!
2011. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne igyál cukros üdítőket, vegyél olyat amiben édesítőszer van, és ha lement a 8 kg akkor nem várod meg a 90 napot hanem abbahagyod előbb.

Volt egy osztálytársam akinek kb 8 kg feleslege volt, és ő ennyit fogyott 90 nap alatt. Nekem akinek sokkal több volt, én 1,5 hónap alatt fogytam 15 . Majd meglátod mikor éred el a - 8 kg-t

2011. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!