Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Vannak itt olyan tinik akik...

Vannak itt olyan tinik akik nem túlsúlyosak csak volt egy kis feleslegük de lefogytak? Ha vannak hogyan csinálták ezt?

Figyelt kérdés
hétfőnként járok úszni van amikor egy héten többször is most elkezdtem az esti tornát mert ilyenkor van rá időm, nem akarok mindig csak salátát enni.. mit egyek ami nem annyira hízlal de ne legyen észrevehető hogy fogyózok? ti hogyan fogytatok le? mit gondoltok róla mit csináljak hogy az úszógumit eltüntessem?
2011. febr. 9. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én már kicsit kinőttem a tini korból (20 vagyok), de az elmúlt pár hónapban 5 kg-t fogytam, és még ugyanennyit tervezek, ekkor lenne meg a 174/62kg álomalak. mindössze annyit csináltam, hogy az eddigi 1-2 étkezés helyett elosztottam 5 adagra a napi betevőmet :) és este már nem ettem szénhidrátot. illetve mindent egészségesebbre cseréltem, sajtot mozzarellára, kenyeret tk kenyérre, sertéshúst csirkemellre, ketchupot, majonézt, tejszínes önteteket zöldségre, joghurtra, a csokit pedig gyümölcsre. ja, és a cukros lötyiket ásványvízre.
2011. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!