Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik egykor túlsúlyosak...

Akik egykor túlsúlyosak voltak. Milyen motiváció által sikerült lefogynotok?

Figyelt kérdés
És mennyit?És utána belsőleg is sokat változtatok?A tükörbe milyen érzés belenézni "új" emberként?Az emberek hogyan viszonyultak hozzátok utána?Bocsánat a sok kérdésért de most probálom elérni életem álmát..köszönöm előre is 35/N
2011. ápr. 3. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem az motivált, hogy milyen csinos ruhákat vehetek majd fel, és azok milyen jól fognak rajtam állni.

örülok, h végre miniszoknyát is hordhatok, és jó érzés, hogy nemcsak a férfiak, de a nők is igencsak megbámulnak, ez az igazi elismerés.:)

2011. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Amikor nyáron lefogytam 13 kilót az összes ismerősöm, rokonom azt mondja milyen csinos vagyok, és ez nagyon jó érzés!

Amikor mindennap belenézek a tükörbe, nagy változást látok, bár belülről nem változtam, legalábbis én úgy érzem!

2011. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!