Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány cm a derekatok? és hány...

Hány cm a derekatok? és hány kg vagytok? Hogy probáljátok ledolgozni? Csak tulsulyosak irjanak

Figyelt kérdés

összefüggést keresek a háj méretével és kg közt.


ui. ide nem illö kommmenteket nem kérek.


2011. máj. 22. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Igaz én nem vagyok túlsúlyos, de egykét tanácsot mondanék neked. Kerüld a cukros kajákat italokat, a fehérlisztes dolgokat, és a zsíros kajákat. Egyél sok fehérjét, pl hal, csirkemell, sertéscomb, pulykamell, tojás, zsírszegény túró stb. gyümölcsöket, zöldségeket. Ehetsz rizst is. Napi 5ször étkezz, utolsó étkezés ha lehet akkor legyen fehérje, pl túró. Igyál napi 2-3liter vizet, zöldtea is mehet. És a mozgás, heti legalább 3-4naponta, minimum fél óra aerob edzés (futás, bicikli, lépcsőzés stb.) mert fél óra után indul be a zsírégetés. Kb ennyi, nem kell nagyon szigorúan venni, néha megehetsz egy csokit ha nagyon megkívánod, mert ha ezeket a dolgokat kizárod az étrendedből idővel rádjön a zabálhatnék (saját tapasztalat), ezért néhanéha egyél valami kedvenc kajádat.
2011. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
176 cm vagyok és a derekam 66 cm
2011. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok, 69 kg, derekam 76 cm. Ez sajnos sok, így diétázom, és heti 5x edzek, főleg kardió, mert a zsírt csak így lehet ledolgozni.
2011. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!