Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 1 hétig nem eszek akkor...

Ha 1 hétig nem eszek akkor kórházba kerülök? :O

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 09:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
43%
inkább koporsóba.
2011. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy hetes éhezés még túlélhető. A kórházba kerülés attól függ, hogy mit iszol: vizet, vagy különféle leveket, amikből némi tápanyaghoz jutsz.
2011. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg attól is függ, hogy alapból hány kiló vagy, mennyi raktára van a szervezetednek. De attól még biztos, hogy szédelegni fogsz, majdnem állandóan fájni fog a fejed, rázni fog a hideg, mert fázol, akár el is ájulhatsz. És ha a környezetedben élők aggódósak, akár kórházba is vihetnek, ha csak úgy eldobod magad a szoba közepén.
2011. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán lesz bajod ha egy hétig semmit nem eszel,csak igyál közben amit akarsz,lehet tej,cola,gyümilé és simán kibírod. Én mindig így csinálom fellépések előtt.
2011. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha 170 centi vagy és 40 kiló, akkor igen.

Ha normál testalkatú vagy kövér, akkor nem (ha iszol eleget).

Ez esetben sokkal fontosabb, hogy mi lesz veled az 1 hetes éhezést követően: bazi gyorsan elkezdesz hízni.

2011. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*Nem igazán lesz bajod ha egy hétig semmit nem eszel,csak igyál közben amit akarsz,lehet tej,cola,gyümilé és simán kibírod. Én mindig így csinálom fellépések előtt.


Attól, hogy így csinálod, még ne hidd, hogy ez jó neked. Szerinted mennyivel jobb egy üveg kóla, mint egy tál zöldség hússal? Csak mert a kalóriatartalma kb. azonos.

2011. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én egy 168 cm es és 65 kg-os vagyok és leszertnék fogyni kb 49-50 kg-ra
2011. febr. 14. 15:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Minek?
2011. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mert mások szerint is kövér vagyok meg amúgysem érzem jól magam a bőrömben így ...:(:(:(
2011. febr. 16. 12:38
 10/13 anonim válasza:

Ha ügyesen csinálod semmi bajod nem lesz egy hét böjttől,sőt,jót is tesz!A 2.,3.,4. napban még élvezhető is,egy más tudatállapotba kerülsz,sokkal tudatosabbá válsz attól hogy kontrolálod étkezési ösztöneid,s még ha nemis kezdesz el rögtön fogyni akkor is könnyebbnek érzed majd magad,csak azért mert üres a gyomrod.Az 5.naptól lehet hogy nehezebb lesz már mert addigra igencsak legyengülsz,de nem kell megijedni,a tested rengeteg mindent kibír,semmi bajod nem lesz ha folytatod még 2 napig.Persze természetesen arra ügyelni kell hogy rengeteget igyál,sokkal többet kell mint egyépként,természetesen ne csak vizet hanem gyümölcsleveket is,azokkal pótlod a vitaminokat.Kólát is lehet inni ha még eddzeni is akarsz mellette mert az felpörget de persze csak light colat amiben nincs cukor.(és fontos a testmozgás mert önmagában a koplalástól nemigen fogysz,nincs mi égesse a zsírt,és ha hosszú távon vékony szeretnél maradni arra inkább jobb a hosszantartó kevés kalóriás diéta,azzal eredményesebben fogysz mint egy hét koplalástól,ugyanis lehet hogy pl lefogysz egy hét alatt 3kg-ot,de abból 1,5-2 tutira visszajön ha elkezdesz normálisan étkezni,mégha nemis zabálsz) A tejivást nem ajánlanám mert ez léböjtkúra lenne a fogyás mellett még méregteleníted is magad,arra a tejtermékek viszont nemjók,inkább a gyümölcs és zöldséglevek.Ha életedben először böjtölsz ne ugorj neki úgy fejest hogy előtte való nap jól beeszel,másnap rögtön semmit,inkább folyamatosan csökkentsd az étkezésed,napról napra kevesebbet egyél,végül nagyon kicsit,a következő nap csak gyümölcsöt,aztán már csak gyümölcsturmixot,és a végén térsz át csak a folyadékra,szerintem erre az egészre diétával tornával együtt rá lehet szánni 1-2 hónapot,amiből 1hét a böjt,akkor tartós lehet a fogyás.Viszont szerintem utána is érdemes a könnyű étkezésnél megmaradni és akkor biztosan nem jönnek vissza a kilók,viszont ha visszatérsz a nassoláshoz akkor megint meghízol. (nagy csapda mikor az ember megnyugtatja magát hogy jól lefogyott ezért most ehet édességet rendszeresen..)

Én a múlt nyáron,ősszel 6szor csináltam léböjtkúrát,minden hónapban egyet,és összesen 7kg-ot fogytam vele,de kicsit belekeveredtem a jojó effektusba mert böjt után mindíg "rendesen" ettem,nem tartottam a diétát,és mikor visszajött 1-2kg inkább megint böjtöltem,én jól bírtam mert mellette napi 2és fél órát sportoltam is,de azért ez elég kemény úgyhogy nem feltétlenül ajánlom.A rendes fogyókúra tényleg a jó út,böjtölni meg elég évente 2szer :)

2011. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!