Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ezt a reggeli gyümölcsevést...

Ezt a reggeli gyümölcsevést nem lehetne elhagyni?

Figyelt kérdés
Oké, hogy gyümölcsnap, oké, hogy szétválasztok, csak ez a reggeli/délelőtti gyümölcs ne lenne nap mint nap...
2011. febr. 1. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
pedig az a legjobb...miért nem szereted? elhagyhatod felőlem,de én pl nem tudnám,én csak azt tudok enni mert reggel sose vagyok éhes és a gyümi könnyű kaja regggel,nem telít el.
2011. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Az egész diéta marhaság. Normális reggelit (zabpehely/tk kenyér + rengeteg zöldség) kéne enni, és tízire mehetne a gyümi. És nem kéne csokit & ch-t enni annyit!

2. Nem, mert ez a marhaság azon alapul hogy reggel keveset (csak gyümit, kb. 50-100 kcalt) eszel, és így a nap első felében csak kb. 50-100 kcalon tengődsz -> ezért fogysz. ha reggel többet eszel, és még estére ch napon betolsz egy pizzát, vagy tésztát eszel, na akkor ez átfog csapni hízókúrába:D

2011. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
SPORTOLJ, ne törődj az étkezésekkel.
2011. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez marhaság. Sokra megy vele, még ha heti 6-szer is sportol, ha folyton péksütiket, kakaóscsigát, édességet eszik...
2011. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyál helyette 100%-os gyümölcslevet.
2011. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem jó, ha éhgyomorra gyümölcsöt eszel, illetve gyümölcslevet iszol. Nézd meg az ondolokat, Európa legegészségtelenebb népe. Náluk a reggelihez hozzátartozik a gyümölcslé: nem jó, szétmarja a gyomrot, savat és óriási étvágyat csinál. A gyümölcsöt és a gyümölcslevezést inkább tízóraira vagy uzyira kellene hagyni, amikor már van elég kaja a gyomrodban.
2011. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval nézd meg az angolokat, az előbb véletlenül elírtam.
2011. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

mozgás megvan, csak gondoltam megtámogatom valami diétafélével...

amúgy olvastam a rengeteg ellenvéleményt többek közt itt a gyik.hu-n, és igazat is adok nekik egyrészt, másrészt mégiscsak az van bennem, hogy sok embernek segített, környezetemben is és lehet hogy káros, dehát valamit valamiért, és csak 3 hónap... najó, nem mert állítólag utána is 90 napig reggelire csak gyümölcs, szóval csak nem szabadulok a gyümölcsevéstől...

tehát lehet mégiscsak rövidéletű lesz az én 90 naposom :D

köszi a válaszokat :)

2011. febr. 2. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sosem eszek gyümölcsöt reggelire. Ki írta neked ezt a baromságot elő?
2011. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!