Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szoptatás alatt lehet-e a 90...

Szoptatás alatt lehet-e a 90 napos diétát csinálni, úgy hogy a gyerekem közel 1 éves és csak nosztalgiából szopik (reggel-este)?

Figyelt kérdés
2008. jan. 31. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kicsim is egy év körül volt, szopizott még, de én elkezdtem a 90 naposat. Próbálj lassan fogyni, akkor nem lesz gond, én pl 8 naponta fogytam egy kilót, így jó volt. A lassú fogyás alatt azt értem, hogy a mennyiségből ami elő van írva attól ehetsz nyugodtan többet. Nem is tartottam 100%-san, de így is mentek le szépen a kilók. De ha aggódsz, kérdezd meg nyugodtan a védőnődet. Én is azt tettem!
2008. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudja a fene. Sajna nekem nem adatott meg hogy szoptassak, de fogyókúrában tapasztalt vén róka vagyok. Mintha valahol azt olvastam volna, hogy azért kell méregtelenítést csinálni időnként hosszabb fogyókúra alatt, mert az addig a zsírban elraktározódott salakanyagok a fogyás miatt felszabadulnak. Én bizti megvárnám míg babóka abbahagyja a szopást. Ha már 1 éves, akkor nem lehet az olyan messze.
2008. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

:-D

Kedvet kaptam a nosztalgiához!

2008. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az a helyzet,hogy ez a diéta méregtelenít is,főleg víznapon jelentős,így a tejbe bekerülnek a méreganyagok,úgyhogy várj míg teljesen leszokik a ciciről,gondolom már nem sokára elkezded leválasztani
2008. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!