Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 6. hete diétázom 110-röl...

6. hete diétázom 110-röl lementem 98-ra mennyire jó? A másik hogy reggel 97 vagyok egész nap tényleg keveset eszek és estére meg megint 100 miért?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert üres gyomorral méredzkedtél, azért.

Úgyis kell. Pár óra múltán (ha nem eszel semmit, és mész WC-re), akkor megint 97 lennél.

Szépen lement, gondolom nagy része víz, de már beindult a fogyás is. Így tovább, tornázz mellette sokat.

2009. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kőszönöm a hozzá szolásod eröt adott˘!!!!
2009. febr. 16. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali!

Én január elseje óta diétázok,ha lehet ugy mondani,103 voltam ma már 90 vok,nem tornázok mellette,csak a napi szokásos teendőket végzem el,de 5 óra után már semmit sem eszek.

Öt ora körül is csak keveset nem sokat eszek,és korán lefekszem aludni,hogy a szervezetem tudjon pihenni.

Egyébként ha reggel méred meg a súlyodat mindig a kevesebbet mutatja,mintha este állnál a mérlegre!

Kitartás,jól haladsz!!!

2009. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így vagyok, reggel éhgyomorra nagy wc- után 90 kg :) s miután megreggeliztem már 92. Az elején gyorsan szaladnak a kilók, most majd le fog lassulni a fogyás, de kitartás, most kezd majd igazán olvadni a zsír! Ha javasolhatom, igyál szűz teát, nekem annó bevált. (A patikában kérd úgy hogy kínai zsíroldó tea, kb. 800 ft.) Egy kancsóba teszek 2 filtert, jó másfél liter vízzel leforráztam, lefedem, s azt ittam egész nap, diéta. Meggyorsította az emésztésem, könnyebb volt tőle wc-zni, étvágyam sem volt olyan nagy tőle, s úgy érzem könnyebben fogytam, 80-ról lementem annó 60-ra 5 hónap alatt, s azt tartottam 2 évig, de most hogy terhes lettem,a 9. hónapra felcsúszott 30 kiló, de majd lemegy megint!

Kitartást!

2009. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek nagyon rendesek vagytok!!!!
2009. febr. 17. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:

gratulálok neked:)csak igy tovább.én másfél honapja váltottam életmódot,azóta még csak 10.5kg ment le.de kitartás mindenkinek:)terhesség alatt a 30kg nem egészséges amugy,csak mondom...nemtudom,emlitette e az orvos.


egy szülésznö

2009. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!