Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Túlzásba vittem a szénhidrát...

Túlzásba vittem a szénhidrát napot?

Figyelt kérdés
Reggel 8tól fél 3ig ugye csak gyümölcsöt edtem reggeliként amit szoktam.4mandarin 1banán és egy 1alma (így szoktam egyébként mindennap) és utána az ebédem 4-5 darab palacsinta volt (édesítőszerrel,szódával meg minden egészségges dologgal, mert anyukám nagy mániája és rászoktatok kisgyerek koromtól:D) de nem kenem meg semmivel. Vacsorára szintén palacsintát edtem de nem birtam kevesebbet mert nagyon éhes voltam szintén egy 4et biztos megettem de most 2darabot megszortam egy nagyon kevés kakaóporral. Nem volt egy így olyan nagyon parás?
2011. márc. 2. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
ha édesítőszerrel készült cukor helyett, az mindenképpen pirospont. másrészről ott van az a rengeteg liszt, olaj... hááááát nemtudom... oké, hogy szénhidrátnap, de kicsit legyen már változatosabb, egészségesebb az étrend:S jobban jártál volna teljes kiőrlésű lisztből készült kenyérrel, tésztával, amik ráadásul nem is zsírosak, igaz? amúgy ha ez egyszeri botlás volt, nem para, nem ettől az egyszeri alkalomtól fogsz 20 kilót hízni:) legközelebb viszont figyelj, mert ha ezt sokszor eljátszod, abból bajok lesznek!
2011. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Tegnap nekem is szénhidrát napom volt, én is palacsintáztam. Reggelire 1 narancs és 1 alma volt. Délben 4 palacsinta, de vacsira 5-6 óra körül csak 2 palacsinta. Lekvárral és kakaóporral. Ezt le is dolgozom, úgyhogy szívbaj nélkül megettem. De a 8 palacsinta azért már sok volt szerintem.
2011. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát nem csodálom, hogy éhes voltál 1 palacsintád lehetett kb 50 kcal vagyis kb semmi


koplaltál egész nap

2011. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogyha megeszed az előírt néhány kocka fekete csokit, akkor az eltelít annyira, hogy este ne palacsintázz be ennyire. A következő szénhidrátnapodat inkább tervezd meg jó előre, hogy ne csússz ennyire félre. (Pl. kimérni 15 dkg durum-tésztát v ilyesmi. Este még mindig megehetsz 2 üres palacsintát, ha az édeset vágyod.
2011. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi a fenéről beszéltek???? a fenti módon elkészített palacsinta darabja kb 50 kcal evett

7 darabot üresen az ugye 350 kcal,

kettőt kakaóporral, az kb 200 kcal,

4 mandarin az kb 150 kcal,

1 banán kb 180 kcal

1 alma kb 35 kcal


az összesen 915 kcal...ez nagyon kevés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, 2 megközelítés lehetséges.

Egyrészt kalóriában tényleg nem fogyasztottál sokat. Másrészt viszont tudni kell megálljt parancsolni. Hogy lesz ebből életmódváltás?

2011. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom en elek-e mas vilagban, de en mindenhol csak azzal talalkozom hogy az edesitok (aszpartam es szukraloz tartalmuak) mergek. Ami nem termeszetes anyagbol keszul annak nincs helye az en testemben!
2011. márc. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!