Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak le júliusig...

Hogyan fogyjak le júliusig 10kg-ot?

Figyelt kérdés

15éves fiú 170cm magas 72 kiló

Szoktam futni amikor jobb az idő és naponta 200 felülés... Várható 10kg mínusz júliusra? Étrendem:

Reggel-Dél: 2 szendvics a suliban

Délután: Az aznapi ebéd, olajosakat mellőzve

Vacsora: nincs csak néha


2011. márc. 23. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
rosszul csinálod...naponta legalább 5-ször kell enni, gyümölcs meg ilyenek miért nincsenek az étrendben? 10 kilót meg nem lehet csak úgy hipphopp ledobni,pláne mert 15 vagy és még fejlődsz... inkább kezdj el konditerembe járni,és figyelj jobban a táplálkozásodra.
2011. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
naponta 1-2 alma... és átlagosan 1,5 l víz
2011. márc. 23. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
hiába, akkor is rossz, ha nem eszel egyszerűen fehérjét... és csak szénhidrátot tolsz magadba. nézz ennek utána egy kicsit, mert nemcsak az olajra kell figyelni, hanem még inkább a ch-ra, mert az a fő ellenséged. és egy 15 éves fiúnak nem eszetlenül koplalnia kellene mint egy idióta 13 éves anorex p.csának, hanem utánaolvasni a dolgoknak, és összeállítani egy értelmes étrendet meg edzéstervet.
2011. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dióhéjban:

kalóriadefficit, testsúlyod 3*fehérje, testsúlyod 1-1,5* ch, kevés zsír, sok zöldség. Sokszor egyél keveset, este 6után ne legyen ch. Toljad a fehérjét, vitamint, ásványi anyagokat, glutamint, BCAA-t. Járj terembe edzeni heti 4szer, intenzív legyen az edzés, utána menj rögtön kardiózni 40-50percet, a pulzust nyomasd fel kb 131-132körülire. Edzések előtt mindig melegíts be, edzések után nyújtsál!

Fontos a folyadékbevitel is, napi 2-3l legyen meg!

2011. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én úgy fogytam le, hogy ettem reggelit elég sokat, mert a reggeli nagyon fontos és aztán suliban nem ettem semmit vagy ha esetleg sok órám volt akkor valamilyen müzlit vagy ilyesmit ami nem hizlal aztán mikor haza értem sulibó ettem ebédet meg valami édességet 1 keksz vagy vmi :) azt muszály volt, mert nagyon édesszájú vagyok :) aztán semmit. Néha szoktam futni, meg én is szoktam felüléseket csinálni de nem olyan sokat mint te. 10 kg fogytam kb. 5-6 hónap alatt.
2011. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja és nagyon sokat ittam meg ettem sok gyümölcsöt és zöldséget
2011. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!