Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak le? SÜRGŐS!

Hogyan fogyjak le? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. 163 cm és 92 kg. Már fogytam 3-4 kilót, de 50-60 kiló szeretnék lenni, mivel ez az ideális. Hogyan fogyjak le? itt a nyári szünet és elszeretném kezdeni..

30-40 kilót szeretnék leadni. 36-38 a nadrág méretem.


2011. máj. 7. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
edzőterem
2011. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
hogy? hát nem zabálsz össze mindent, sokat mozogsz, sokszor keveset eszel..nem értem komolyan, ennyire visszafejlődik a fiatalság hogy nem ismerik a "keresni" szót se?
2011. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Internetről ingyenesen le lehet tölteni zsírégető videókat. Akár Rubint Réka, Béres Alexandra, Tatarek Rezső. Ezeket heti 4-5 alkalommal elvégzed otthon, kényelmesen. először nem fog menni maradéktalanul, de ha lelkiismeretesen csinálod, és mellette egészségesen táplálkozol, menni fog az. Persze 30-40 kiló nem fog lemenni nyárig!!! Az nagyon sok.
2011. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
tornázok, futok, zumbázok. c-vitamint szedek. egynap 3-szor eszek. van fehérje, szénhidrát és gyümölcsnapom ennél többet nem tudok..
2011. máj. 7. 21:56
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne 3× egyél, hanem minimum 5×. De az se baj ha 2 óránként eszel, de nem nagy tál akármire gondolok.

Sokszor keveset!

Ha tornázol eleget, figyelsz az étkezésre, akkor meg már csak idő kérdése.

Ez a külön szénhidrát, fehérje nap még mindig nem tudom mire jó, én sose tartottam ilyet, mégis fogyok normálisan. Most 1 hónap alatt fogytam 3 kilót, úgy hogy nem erőltettem meg magam, max napi 1 órát szobabicikliztem, nem ettem sokat (mondjuk volt hogy olykor többet is ettem a kelleténél), mégis lement valahogy az a 3. Pedig iszonyú nehezen mennek le nálam a kilók...A te korodban én is ennyi voltam kb, szerintem pár kilóval több is, csak én 170 centi vagyok. Most 18 évesen 170cm/69kg vagyok.

Csak ne hagyd abba! Nagyon sok kitartás kell hozzá, hajrá!

2011. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Ne 3-szor, hanem 5-ször egyél. Ez az alap.

A cukros üdítőket felejtsd el. Ne nassolj. Este már semmiképp ne egyél kenyérfélét. Csökkentsd az adagot. Pl. reggel egy kifli helyett egyél csak felet. Tízórai gyümölcs, vagy joghurt, ebéd pl. vmilyen hús salátával, köret nélkül:)

Este 7 után már ne egyél semmit. Az ügyesebbek már 6 után nem esznek, én azt nem bírnám ki.

2011. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Ja és ha tartós fogyást szeretnél, ne akarj heti fél-1 kilónál többet fogyni! Csak akkor lesz tartós, ha lassan, de biztosan fogysz.
2011. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Már elnézést, hogy lehet 36-38-as a nadrág méreted?!
2011. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
én is ezt akartam kérdezni... 175/65-tel NEM férek bele a 38-asba. akkor neked mégis hogy jön össze? :O vagy inkább a hasadon van a felesleg?
2011. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ugye?


De nem ez a lényeg.


Hanem az akaraterő, a kitartás és az önmegtartóztatás.


Ha ezeket ismeri a kérdező, úgy induljon el a fogyókúrázás labirintusába.


Ha nem ismeri, akkor kezdje el megismerni, mert ezen fogalmak nélkül nem lesz siker!

2011. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!