Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt lehet csinálni...

Szoptatás alatt lehet csinálni a 13napos diétát?

Figyelt kérdés
Mennyire jó ez a diéta? Ismeri valaki?
2009. febr. 13. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás alatt nagyon és még annál is óvatosabban kell bánni a diétákkal, - de ezt biztosan Te is tudod. őszintén szólva egyetlen olyan csodafogyókúrát sem ismerek, aminek garantált, tutti eredménye lenne, anélkül, hogy a kúra ideje alatt extra hízékonnyá változtatnád magad.

Ha leírod vagy belkinkeled a diétát, mondok róla véleményt szívesen.

2009. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2009. febr. 13. 16:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már róla. Ezt az étrendet szoptatás nélkül sem ajánlom fogyni vágyóknak, ha érdekel, elmondom, miért.

Szoptatáshoz azért nem, és egyértelműen nem, mert

1) A kávé tilos a babának, a koffein miatt.

2) Olyan anyagok hiányoznak belőle alapvetően, amelyekre feltétlenül szüksége van a babádnak.

Szóval NE!


De azt is érdemes tudni, hogy szoptatás alatt több kalóriát éget a tested alapból...

A javaslatom az, hogy csalj egy kicsit a szénhidrátokkal, ha egészséges babát akarsz és fogyni szeretnél. Vannak egyszerű -és összetett szénhidrátok. Egyszerű pl a cukor, a péksütik liszttartalma, stb.. Öszetett pl a banán, a magvak, a hüvelyes zöldségfélék (ezekben is sok van!) szénhidráttartalma. Ezek lassabban szívódnak fel, aminek egyik mellékhatása, hogy pl nem leszel utánuk éhes-ellentétben az egyszerűekkel.

Elég, ha erre figyelsz, és annyit viszel be belőlük, amennyi az anyatejbe kell. Az sem mindegy, hányszor szopiztatsz...

Itt egy link. Kiderül belőle, mi az, ami apelláta nélkül KELL a kicsinek a tejecskébe.

Ezeket az anyagokat kalóriaszegény változatban elkészítve is el tudod fogyasztani.

[link]

Ha segíthetek még valamiben, írj nyugodtan.

:)

2009. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Szoptatás alatt nem kéne fogyókúrázni. Ha ezt tényleg végig akarod csinálni, jobb, ha most feliratod a babának a tápszert.
2009. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A szoptatás első két hónapjában fogytam. Annyi voltam mint terhesség előtt. De azóta csak hízok. 4és fél hónapja szoptatok.
2009. febr. 13. 17:02
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Értem...

Hogy alakul egy napi étrended? Szépítés nélkül írd le, kb mit eszel és mikor. Az átlagos mozgásmennyiségedet is. Mennyit híztál a terhesség előtti állapotodhoz képest?

2009. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Írhatok priviben? Vagy inkább ide írjam?
2009. febr. 13. 17:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz privit is, persze.:) De ha itt írod, tanulhatnak mások is ebből.. Ahogy jól esik.
2009. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

10-11 körül reggelizek. Szedvicset vagy kalácsot fél liter kakaóval. 16kölül ebédre főtt kaja. Este gyümi, szotyi. Van hogy ha korán ébredek akkor egy tál müzlivel kezdek.

Általában megiszok egy pohár 3IN1-bent.

A reggeli előtt szoktam egy kicsit mozogni. Tornaszerűen megmozgatom a tagjaim egy kicsit. Délután másfél óra séta.

2009. febr. 13. 17:28
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja és 10kilóval vagyok több.

65ről kezdtem 78al szültem.

10kiló lement rögtön szülés után és szoptatás elején még néhány kiló. Aztán elkezdtem hízni és most 75 vagyok.

2009. febr. 13. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!