Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 9 hónap alatt szeretnék 10...

9 hónap alatt szeretnék 10 kilót lefogyni (szoptatás mellet) Valakinek valami jó ötlete, amit végig is lehet csinálni?

Figyelt kérdés
A bamám 10 hónapos múlott, már mást is eszik,nem csak tejcit...
2011. máj. 23. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy sok-sok zöldséget meg gyümölcsöt egyél (kivéve a baán meg a szölö), nagyon kevés szénhidrátot meg zsiradékot, és nem túl sok fehérjét, viszont naponta igyál legalább 3-4 liter vizet vagy édesitetlen teát. (Tilos étel nincs, csak ami nem javasolt, abból csak pár falatot egyél).


Ezen kivül sportolj rendszeresen, naponta legalább egy órát - a legcélszerübb a pici mellett, ha ez a napi sétáltaltatás, de gyors tempóban menj, ne csak andalogj. Otthon is tudsz sportolni, egy-egy fél órát rá tudsz szánni, ha tényleg akarod.

2011. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is vmi ilyesmire gondoltam, de nagyon jól esik a megerősítés. Ki kell találnom vmi jó mozgást, amit a gyerekek mellett/velük együtt is tudok...
2011. máj. 23. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jól bejött a Rubint Réka van 5 perced videók - a You tube-on le tudod hozni.

Eleinte csak pár percig birtam, közben szüneteket tartottam - de a gyakorlatokat érdemes megjegyezni, mert hatásosak. Idövel egyre tovább megy, és szépen formál.

2011. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is! Az 5 perces nagyon jól hangzik, egyben nem nagyon van több időm... Anno az 1. gyerek után Norbi duci-tréning (30 perces klasszikus) nagyon bejött amikor már nem szoptattam, de most egymás után szültem 2-t, így felesleg is maradt vagy 10 kg, és időm sincs annyi...

Ki fogom próbálni!!! (családban marad - mármint a Norbi + a Réka:-)))))

2011. máj. 24. 04:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mindenféle mozgás jó, ami megmozgat. Én ilyen módon (az emlitett étrend meg a RR video) fogytam szük fél év alatt 8 kg-ot, és ezen kivül látványosan karcsúbb lettem. A derekam 88 cm-röl 73-ra vékonyodott, a csipöm meg 106-ról 98-ra és 42-es ruhaméret helyett kényelmesen beleférek a 38-asba. A férjemnek is egyszerre csak hirtelen feltünt, hogy mennyivel csinosabb lettem.


Szóval te is kezdd el, és nem add fel, ha valami nem sikerül elég gyorsan.

2011. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!