Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kb. két hete kezdtem el a 90...

Kb. két hete kezdtem el a 90 napos diétát, de nem túl nagy a sikerem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tegnap például keményítő nap lévén főtt brokkolit ettem kb. fél kg-t és 20dkg főtt burgonyát. Mégis fél kg-t híztam tőle!? Mivel gyorsíthatnám meg az anyagcserémet? Vagy mit csinálok rosszul?

Köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 26. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Egyik napról a másikra nem tudsz fél kg-ot hízni...


Egy fogyókúra sosem hatásos tartósan, csak akkor, ha életmódváltásként tudod beilleszteni a mindennapjaidba. Minden olyan étrendnek, melynek a célja a testsúly csökkentése, majd megtartása az alapja az, hogy a nap első részében fogyasztod el az egyszerű szénhidrátokat, délelőttig. Délig befejezed az összetett szénhidrátok fogyasztását is. Délután a fehérjére és a szénhidrátszegény(!) zöldségekre helyezed a hangsúlyt. Vacsorára semmit nem eszel, legfeljebb negatív kalóriás gyümiket-zöldségeket.

Zsírban oldódó vitaminoknak elegendő a tejtermék és a tojás zsírtartalma, felesleges margarinokra, olajakra semmi szükség.

Magvak naponta egy fél marékkal- kellenek a bélrendszernek.

Folyadék naponta legalább 3 liter, ezzel éred el, hogy ne tartsa vissza a vizet a tested.

A fenti étrendet naponta 5-6 könnyű étkezésre oszdd el, ez gyorsítja az anyagcserédet.

Ezen kívül irány az aerob edzés!


Ajánlom még minden fogyózó figyelmébe- a testetek és az élelmiszerek összetételének megértése miatt ezt a linket:

[link]


Nem én írtam, de nagyon korrektül összefoglal minden olyan ismeretet, amit érdemes tudni.


Bocs, hogy nem a 90 naposhoz kapcsolódó kérdésedre válaszoltam, de hozzáértőként azt gondolom, a 90 napos fogyókúra egyáltalán nem csodaszer...

Ha valakit érdekel, elmondom miért.

Másrészről a fentebb sorolt alapok nélkül nem lehet fogyni sem tartósan, sem egészségesen.

2009. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Ne a 90 napos diétával próbálkozz, csacsiság (parasztvakítás) az egész. Az előző válaszoló nagyon jól összefoglalta a lényeget.
2009. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!