Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Járt e valaki úgy a 90 napos...

Járt e valaki úgy a 90 napos diéta után, hogy epével kapcsolatos problémái lettek, esetleg végződött e műtéttel?

Figyelt kérdés
Én konkrétan így jártam, és most mindenki azt mondja nekem, hogy a diéta miatt alakult ki. Egyébként a diétával,23 kilót sikerült fogynom.
2009. márc. 1. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
anyumnak is ugyanígy volt, a kevés fogyadék fogyasztás miatt. epekövei lettek, és kelett is műteni ( de nem vészes ) rutin műtétnek mondják. kb 2 napot leszel korházba
2009. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
8 napot voltam kórházban, mert nyitott epeműtétem lett. Egy kő elzárta az epevezetéket.Ezek után nem tudom, merjem e valakinek ajánlani a diétát? Nekem sikeres volt, csak nem tudom másnak nem e lesznek ilyen problémái?
2009. márc. 2. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!