Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétával kapcsolatos...

90 napos diétával kapcsolatos sikerélményeid?

Figyelt kérdés

ELLENZÉST, KIOKTATÁS, TUDOMÁNYOS(nak tűnő) KIOKTATÁST NEM KÉREK! Aki nem ért egyet a diétával, VALAHOGY BÍRJA KI, HOGY EBBE MOST NEM SZÓL BELE!

Ezek után mindenki legyen annyira ÉRTELMES, hogy csak a kérdésre fog válaszolni. Aki nem érti meg ez, és elkezd lebeszélő vagy lenéző megjegyzést írni, azt joggal fogom utána lehordani minden idiótának.

Szerintem korrekt vagyok, hogy a kérdéshez elmondtam a kérésem. Köszönöm, hogy betartod.


2011. okt. 14. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban,mikor még ostoba voltam a fogyókúrákhoz kipróbáltam. 1 hónapig csináltam,betartottam mint a szentírást ,bringáztam,és tornáztam mellette,és így 1 hónap alatt híztam egy kilót. Aztán kicsit utána néztem a dolgoknak,azóta eszem ágában sincs ilyen idióta diétákba kezdeni,mert többet árt mint használ. Sőt,még azt is utálom,aki ezt az egész marhaságot kitalálta....
2011. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Becsee válasza:
Szia!!Én szeptember 20-án kezdtem el a 90 napos diétát,eddig 8 kg-t fogytam!A cél 15kg.csak ajánlani tudom csak az a fránya víznap ne lenne!!Kitartást!!!!
2011. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

wow! nagyon ügyi vagy!

Itt gyakorin mindin szajkózzák az okosok, hogy csak a víz meg az izom megy le, elzsírosodik a szervezet..

Nos, ha a teszkós szatyrot haza bírod még vinni, akkor ne hallgass ezekre a budibilderekre :D

2011. okt. 14. 10:17
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

örülnek a kis emberek, hogy van erejük még bevásárolni? szép teljesítmény.

érdekes, ebben a témában TUDOMÁNYOS(nak tűnő) ellenérvet még nem sikerült olvasnom. lehet, hogy a tudomány mai állása szerint ez a kúra egyértelműen egészségtelen? :D hmm, ritka az ilyen :D

2011. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Aczél ,ne beszélj már hülyeségeket, nnem látod hogy 8kilót fogyott!!! :D

Egyébként is megkértek hogy ne irjunk ide, mondjuk lehet azért nem ír senki mert mindenki magára vette. Pedig a téma szerintem érdekes, vajon van e olyan köztük aki még haza bírja cipelni a teszkós szatyrot?

Najó, nem kötekszek ,legyetek rám büszkék majdnem kibirtam hogy ideirjak :D

Megyek inkább olvasgatok tudományosnak tűnő dolgokat.

2011. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
egyébként miért mindenki a Britektől vásárol? én egyre inkább multi ellenes vagyok.. mondjuk, árulnak magyar termékeket is, de gazdaságilag nem túl nyerő ez a hatalmas nagy globalizáció.. jaj, de elkalandoztam már megint..
2011. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én augusztus 29dikén kezdtem és fogytam, de nem tudom mennyit, mert még nem mértem magam majd csak a végén akarom.
2011. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aczél meg társai.... basszus, marha okosok vagytok, de a hosszú í-t és a helyesírást nem ismeritek... miért adjak ilyen emberek véleményére??? de megint elkalandoztam ....
2012. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hol írtam rosszul!

volt hogy angol billentyűzetet használtam, abba nem ér belekötni.

amúgy talán pont neked leírtam alapvető érveket egy topicba, azt tessék megfontolni. szerintem olvastad, mert arról írtam, hogy miért hülyeségeket fogadsz meg, értelmes javaslatok helyett.

ez esetben: ott a Corvinus egyetem Budán, fel lehet venni a kapcsolatot az élelmezéstudományi karral, és rá lehet kérdezni. lehet keresni táplálkozástudománnyal foglalkozó iratokat, könyveket, újságokat. el lehet menni dietetikusokhoz, ki lehet nyitni a középiskolás biológia könyvet a tápanyagok fejezetnél..


én sem hinnék egy bunkó fa.sznak aki helyesen sem tud írni. és nem használ mondat eleji nagy betűt. végül is, én is szoktam szólni ha valaki nem tud magyarul írni, kur.va fontos téma, amikor közben az egészségedről van éppen szó.

2012. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
De nem érted, hogy senki nem kíváncsi a véleményedre? Miért nem érted már meg? Ha az emberek a te véleményedre lesznek kíváncsiak, akkor neked fogják címezni a kérdést. Ebben a topikban fogyásról van szó, nem egészségről, egyébként meg nem hinném, hogy 90 nap alatt valaki szétcseszi a szervezetét... Hagyjuk már. Ha az emberek így akarnak fogyni, legyen az ő dolguk, ne akarj már mindenkit lebeszélni róla! Kérlek!
2012. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!