Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi az igazság? Kinek higyjek?...

Mi az igazság? Kinek higyjek? Annak a sok száz,ezer embernek, akik azt mondják, hogy 12, 15, 20 kilót vagy még többet fogytak a 90 napos diétával, vagy a dietetikusnak, aki szerint "átverés" az egész?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat szeretnék,ami nem kigúnyol,hanem segit!!!
2009. márc. 1. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Annak higgyél aki azt mondja, hogy ladott havi max 2 kilót és utána 5 évig nem hízta vissza. Szerintem a dietetikusod is ezt fogja mondani. Lehet ilyen látványos fogyásokat is produkálni, de az minden csak nem egészséges.
2009. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Szia


Nekem si ajánlották sokan a 90 naposat. Vannak akik fogytak tőle. De ők előtte édességet ettek nagyrészt, szóval szerintem azért. Nekem fogyni kéne legalább 40 kg-t, nekem nem tudom mennyire lenne elég ez a 90 napos dolog. Mármint így is ilyen kajákat eszek, tehát nagy változás nem lenne. És néztem recepteket, hát én nem értem azzal hogy tudsz fogyni. Ugyanúgy eszel végül is... na mindegy.


Lehet egyénfüggő, és van akinek bejön. Pl. anyukámnak van több barátnője aki ezzel fogyott sokat.

De neten sok embertől hallottam, hogy alig fogyott vagy abba is hagyta.

Mindenki másra esküszik.

2009. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én 90 napozok, 28.napnál tartok, eddig -8 kiló.

Most akár hazudhatok is, de pl. hoxán vagy bárhol máshol megnézed a 90 naposok fórumozók képét, hát igazán látszik a különbség...

Hatni hat, de pl. át kell alakítani, hogy egészségesebb legyen.

2009. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ja és a lényeg, hogy nem szabad abbahagyni és sportolni kell mellette.

Nekem ez a 8 kiló nagyon számít, még egy tizest szeretnék, remélem menni fog.

Sok szerencsét, ha úgy érzed nem bírod, akkor próbálkozhatsz másfajta diétákkal is.

2009. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a 90 napos is egyénfüggő. van aki birja, van aki nem ezért más fajtát csinál. mindel lehet fogyni de a 90 napos sok embernek azért nem sikerül mert vagy abba hagyja hogy nem birja vagy ha lefogyott ugyanúgy elkezd eni mint előtte és jóhogy vissza jön minden. olyankor kéne figyelni, kevesebbet enni, vagy életmódot váltani.
2009. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg, ha valaki 90naposozik azért a mértékre is ügyelni kell, azért mert szénhidrát nap van nem kell enni egy nagy tányér pörköltet vagy mákostésztát, mert úgy sztem nem ér semmit se az egész, főleg akinek kevés fölöslege van :P. Jah és persze a mozgás. Én sajnos csoki függő vagyok :S csinálom a 90naposat, de 3napot végig bűnöztem :S. Én még messze vagyok a céltól, majd meglátjuk! mindegy mit fogsz csinálni, én szurkolok neked :)
2009. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy válaszoltatok és ilyen válaszokra vágytam!Én is a 22.napnál tartok,-3kg-val eddig!mikor elkezdtem,igazán nem néztem utána,csak belevágtam!Azóta itt olvasgatok kérdéseket,s abból meritek ötlteket.S itt találtam egy dietetikus véleményét,aki nem tartja jónak ezt az egészet!

igazándiból én is "magamnak" hiszek,s azoknak,akik eredményt értek már el vele!Nem a "tudománynak",amit leirtak,megtanitanak és ennyi?!

2009. márc. 2. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a dieta alatt 20 kilót fogytam, utana meg huszat az elkovetkezendő 2 evben, ugy, hogy nem dietaztam, csak mindenbol 1 tanyert ettem, es mozogtam, mert a lement kilók utan mar tudtam.


most terhes vagyok (pont mára vagyok kiirva, de meg semmi), és mivel nem mozogtam, es tömtem magamba az édességet, persze feljött egy csomó, de szepen egyenletesen hiztam, a pocimra ment sok, meg legalabb 5 liter vizet is "felszedtem" (vizesedek nagyon), a 20 kilóból azt mondta a doki, 10 lemegy a szulesnel, utana 5 a szoptatasnal, a maradék 5 ejnye :))


szoptatas utan megint elkezdem a 90 naposat


amugy a diatetikusom tamogatott, bar en kicsit atirtam, es kikertem a velemenyet, es nemhogy rosszallotta, de meg is dicsert.

2009. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Auswitzban is lefogytak az emberek...


NEM az a kérdés, hogy le tudsz-e fogyni. Mindenki le tud fogyni, akiben van akaraterő. A kérdés AZ, hogy MEGTARTOD-e a súlyodat, miután vége a kúrádnak.


Amúgy én mindig mindenkinek azt mondtam, hogy egyen amit szeret, annyi, amennyit szeretne aztán mozogja le. Kövér sportolót még soha az életben nem láttam!


A kapcsolat egyértelmű és tagadhatatlan, nem olyan zavaros, mint a mindenféle kúrák, ilyen olyan magyarázata.


Legjobb barátom élsportoló volt, versenysúlyban 75 kiló. Pár éve abbahagyta az élsportot (kiöregedett), de ugye az étvágya megmaradt utána. Fél éve kb. 108 kg volt. Egész télen edzegetett 2 órákat naponta 5x egy héten, most 80, pedig nem diétázott egy másodpercet se. Én ebben hiszek.

2010. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!