Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyiről mennyire fogytatok...

Mennyiről mennyire fogytatok a 90nap alatt? Mennyit mozogtatok, hogyan étkeztetek? Elégedettek vagyok vele?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a válaszokra... rajtam csak 10kg van... hát nem tudom, hogy sikerül e
2009. márc. 3. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

most tartok a 30 napnál.

73 kilóról indultam, most 65 vagyok

(-8 kiló)

Én Leg Magicezek, de csak hogy formáljak, majd nemsokára úszni kezdek, és szaunázok

sok vizet iszom, teákat, kevesebbet próbálok enni és betartani a diétát

még egy tizest szeretnék lefogyni

2009. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En ket honapja csinalom es 12 kilot fogytam, 82rol indultam, most vagyok hetven kg, 178 cm magas.

En elegge atalakitottam, szenhidrat napot nem tartok, helyette feherjet eszem inkabb, hetente hatszor egy orat aerobikozom.

2009. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%

Sziasztok.


Sajna volt régebben egy nagyon rossz diétám, amivel sikerült tönkretennem magam. Leginkább a gyomromat. Sajnos nem bírom a gyümölcsöt, és ha nem eszem "normálisan", akkor rosszul leszek, rám tör a pánik, volt hogy el is ájultam.


szerintetek kihagyhatnám a teljes gyümi napot?


Én 170/75 kiló vagyok. Van Leg Magic-hez hasonló Leg Shapem, plusz lépegetőm meg egy önsúlyot húzó kondipadom. Leginkább az elsőt használom+felülések, láb emelések. Csinálok napi 50 hasizmot (felülés) 50 lábemelést, 50 fekve felhajlást(remélem érthető), A LM-en kb. 150-200 gyakorlatot. Plusz csipő emelést. ennek 3-4 hete, figyelek az étkezésre, még sincs semmi hatás. A nagy hájréteg maradt a hasamon, combomon.


A 90 naposat kipróbálnám, de fent leírt akadálya van.


nos?

2009. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem lévőnek írnék. Tudom, hogy most mindenki "kiabálni fog" de szerintem probáld meg, mi lehet a lagrosszabb az, hogy nem sikerül, de legalább nem is fogsz hízni. :-)

Tisztában vagyok a 90 napos diéta szabályaival és azzal is, hogy a napokat nem lehet kihagyni és felcserélni, de többször is olvastam, hogy egy kis átalakítással is működött már. Lehet, hogy nem olyan hatásos de próba szerencse. Ha nem próbálod ki sosem fogod megtudni, hogy sikerülne-e vagy sem.

2009. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nos, az előtted író köszöni szépen a bíztatást !:-)
2009. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
57 kg-ról most 52 vagyok, 1 hónapja csinálom, nem mozgok sokat, csak a tesi órát! Majd ha jön a jóidő, megyek futni
2009. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fogyás? az nagyon szar dolog...én verseny szerűen bírkózom, és ugye ott is vannak külön súly csoportok, és oda is kell fogyni...igazából nálam nem nagyon van miből még is kell...a múltkor például 64Kg-ról fogytam 59-re...és 15 éves, 175cm ugye 64 kg vagyok...vissza térve az előzőkre...ha jól számolom az 5 kg volt, és azt 5 nap alatt fogytam le...szal én inkább nem fogyasztok ha nem muszály:)
2009. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!