Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétánál lehet enni...

90 napos diétánál lehet enni napközbe is gyümölcsöt vagy csak reggelikre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
A 90 napos úgy ahogy van hülyeség. Aki ennek ellenére csinálja, az csinálja és kész. Mivel úgy rossz ahogy van, tök mindegy, hogy mit kérdezel a részleteivel kapcsolatban.
2011. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sztem nem ez volt a kérdésss!!:))) ha szted hülyeség akkor ne írj ide:)))
2011. ápr. 26. 22:38
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Az elsőnek igaza van,kedves kérdező...ki nem sz@rja le,hogy hatásos-e a módszer,ha a szervezeted tönkremegy tőle?
2011. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

ebéd előt egy órával még ehetsz (utoljára) + gyümölcsnap.

IQ-s eddigi válaszolók csinálják már végig és utáűnna szóljanak be. (Különben meg amikor valaki cukros és amiatt van mondjuk szigorú diétára fogva, nah az sem sokkal egészségesebb SŐT!!!!! /Kismamaként olyan diétát kaptam,csak zöldséget ehettem, CSAK!!!! és még a mennyiség is nagyon gyér volt, mindez kórházi előírás volt.... / hogy egészséges embernek is kevés volna...ezek után nekem senki ne szólja le ezt a diétát amikor nekem és sokakanak bejött, és SEMMI bajom sem lett tőle. Nézettem vérképet meg mivel terhes is lettem, volt jó néhány vizsgálatom. SZÓVAL CSEND A 90 napos elítélőinek.!!!!

2011. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

12.33 Igen, és a rákosoknak, AIDS-eseknek és hasonló betegségben szenvedőknek is kell speciális étrend. Te meg terhességről és cukorbetegségről beszélsz. Mi meg egészséges emberekről.

Tudod nem értelek sem téged, sem az itteni emberek 99%-át. Tökéletesen megtanulni táplálkozni senki sem akar, helyette inkább az ilyen olyan teljesen idióta megoldásokat választják.

Mintha a munkáról vitatkoznánk, hogy szerintem korrekten dolgozni kell a havi fixért, mások meg amellett kardoskodnának, hogy jobb lopni. És ha azt mondom, hogy lopni nem jó, nem fair, nem tesz jót stb. Akkor leugatnak, hogy de hát ne mondjam már, mert ugyanannyi pénz van belőle, mint a tisztességes munkából!


Ugyanez megy itt a kajálással!

Van egy tökéletes táplálkozás, ami abból áll, hogy napi 5-6 kis étkezés, jó fehérjék, jó szénhidrátok minden alkalommal stb.


Ehhez képest, mindenki leugat, hogy jaj de hát ő fogyott a 90 napostól, meg jaj én vagyok az IQ bajnok, mert nem értek hozzá.


Ellenben érdekes módon, akiket én tanítottam meg táplálkozni, azok soha többé nem nyúltak ilyen degenerált módszerekhez, mint 90 napos, meg káposztadiéta, és gyümölcsnap. És érdekes módon a súlyukkal sem jojóznak azóta.


Itt minden kismama, meg cucuka olyan nagyon okos. De ha nyáron ki kell menni a strandra, akkor hirtelen mindegyiknek jobb elfoglaltsága lesz, mert nem szívesen vetkőzik le.


De persze én tudom rosszul...

2011. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

13:18

Ok! Mondjuk hogy el tudom fogadni, hogy létezik egészsées sokszori étkezés DE!!! Én még csak-csak ha nagyon nagyon akarnám esetleg meg is tudnám csinálni. De mit, mikor mennyit? hogyan? kezdjük ott hogy jelenleg(még megtehetem fél évig) 9-10 körül reggelizünk. akkor hogy egyek én este 6ig 5-6szor????

VAGY a férjem pl. vezető beosztásban van multinál, egyszer is alig tud kimennyi kajálni, nemhogy 3szor és az az egy sem akkor van amikor akarja vagy éhes, hanem amikor van 5 perce. Nem olyan világot élünk hogy aki akar az éljen másképp. Ehhez nemcsak idő de pénz is kell. Hiába tudom h tízóraira milyen jó volna mondjuk egy joghurt, meg minden nap gyümölcs ezt bizony még mi sem engedhetjük meg magunknak. Mert van hitel, egy kis roszzant arasztház és csá.. és jó lenne továbblépni, félretenni. Akármennyire is szeretnék én egészségesen étkezni.

De szívesen fogadom a hasznos jó tanácsot, és meghallgatom, ha kivitelezhető még meg is csinálom. (de a másik meg hogy ma már annyira hangsúlyozzák a teljes kiőrlésű cuccokat, én meg hányingert kapok a szagától - fehér kenyéren nőttem fel.. sajnos- vagy nem sajnos... nem tudom. )

Várom a válaszod.

ui.: mindig jobban szeretem ha normális hangnemben elmondja akárki a véleményét, mint amikor leugatnak, hogy "hülye gyerek" miért úgy csinálod???

2011. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

13.50

Nem azon múlik, hogy elfogadod-e az egészséges étkezést, vagy nem. Ha nem fogadod el, akkor is az a legjobb.


Az, hogy mondjuk nem tudom megoldani az egészséges és tökéletes táplálkozást, az egy dolog. Az meg egy másik, hogy aki ezt hirdeti, azzal vitatkozom, hogy á ez nem is jó, de a 90 napos az bezzeg!!!!

Nem tudod megoldani oké... de attól még ez a tökéletes megoldás.


Más: Reggel 9-kor reggelizel. Aztán ennél 12-kor, aztán 15-kor, aztán 18-kor, aztán 21-kor. De ha 2,5 óránként oldod meg, akkor 9-11.30-14.00-16.30-19.00 ötször ettél reggel 9 és este 7 között.

Az este 6-ig részt nem is értem... lefekszel 6-kor? Kétlem. Inkább az lehet, hogy te is azt hiszed -mint itt a legtöbben- hogy este 6 után már nem szabad enni. Pedig ez is egy kapitális butaság. Ráadásul makacsul tartja is magát a köztudatban. Ahogy az is, hogy a zsírt izommá lehet alakítani, vagy hogy a felülésezés leégeti a zsírt a hasról! :D


Férjed: Nagyon egyedi esetnek tűnik ez nekem. Sok embert ismerek hasonló rohanó élettel, 5 percet mind meg tud oldani, ha akar. Vagy urambocsá, ha mondjuk vizelési gondjai lennének, vagy elcsapná a hasát, akkor nem tudna elmenni napi 10-szer 3-5 percet wc-re? Nyilván megoldaná. Nem akarok demagóg lenni, de mindenkinek arra jut ideje, amire akarja, hogy jusson. Végső esetben lehet csinálni napi 3 nagyobb étkezést, és 2 teljes tápértékű turmixot meg lehet még inni. Az kábé kétszer 30mp. Ellentétben megint csak a közhiedelmekkel, ezek a turmixok tökéletesen egészségesek.


Hogy mire jut pénz, az megint csak érdekes dolog. Én 10-ből 9 esetben azt látom, hogy akik azt mondják, hogy nincs pénz, azokról 2 perc alatt kiderül, hogy alkoholra van, cigire van, bulira van stb.

Nem mondom, hogy nem ti vagytok a kivételek... csak ez az átlag.


Végül még annyit, hogy az első hozzászólásod arról szólt, hogy cukorbetegek, meg vérkép, meg terhesek, meg CSITT nekünk IQ bajnokoknak, hogy elítéljük a 90 napost!


Most meg azt mondod, hogy ja hát végül is lehet, hogy igazam van, de hát se idő, se pénz normálisan táplálkozni.

Most akkor nem értem... ;)


Végül pedig. Úgy gondolom, hogy én azzal teszek jót, hogy ha bárki feltesz itt egy olyan kérdést, ami tudatlanságra vall, és éppen butaságot csinál, vagy kérdez, akkor felhomályosítom. 10-ből 9-szer ha valaki akarja, akkor meg tudja oldani amit én mondok, és az a legjobb megoldás.


100-ból 99-szer itt az emberek nem azért tesznek fel kérdéseket hájrázó övekről, fóliázásról, 90 napos diétáról, káposztakúráról meg hasonló idiótaságokról, mert ugyan tisztában vannak a helyes táplálkozás csínjával bínjával, meg a zsírleadás fortélyaival, csak éppen nincsen rá pénzük, meg idejük.

Nem bizony! Hanem mert halvány lila gőzük sincs róla, hogyan kell csinálni!!!


ŐSZINTÉN... ha te autószerelő vagy, és itt olvasol egy kérdést, hogy "van egy törött autóm, szigszalagozzam, vagy inkább technocollal ragasszam meg?"

Akkor te nem azt írnád, hogy: Ember ne légy már buta, hát új alkatrész, új csavar, új minden, és úgy lesz a legjobb!

Te rögtön abból indulnál ki, hogy hát szegény, tudja ő, csak hát nincs pénze!?

Én azt mondom, hogy ez derüljön ki később, de először is mondjuk el neki a legjobb megoldást!!!


Vagy ha elmész orvoshoz valami komoly gebasszal, és elmondod, hogy te a 40 fokos lázadra fokhagymát eszel, mert az milyen jó népi gyógymód, akkor az orvosnak nem kéne elmondania, hogy hölgyem ez nem jó, tessék inkább itt a 20e Ft-os gyógyszer, meg tetszik tőle gyógyulni!

Inkább ne mondja, higgye, hogy úgy sincs rá pénzed, és kezdje ecsetelni, hogy a fokhagymát hogy karikázd fel???


Szerintem annak aki ért valamihez, az a dolga, hogy elmondja, hogyan működnek a dolgok, mi a legjobb megoldás. Én ezt teszem, és az emberek 99%-a csak kifogásokat keres amikor nekem ellentmond. Egyszerűen lusták, nincs akaraterejük, és 2 perc alatt akarnak eredményt. Ez a többség. Természetesen a jelenlévők mindig kivételek ;)

Szóval én elmondom mit, hogy kell, a legjobbat, a legegészségesebbet, a legjobb megoldást. Az, hogy az emberek 99%-a szándékos süketséget fogadott, csak azért, hogy ne kelljen az eredményekért megdolgozni, az már nem az én gondom. Én megtettem amit lehetett.

2011. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem lehet enni;)
2011. ápr. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

csak gyümölcsnapon lehet egész nap gyümölcsöt enni. A többi nap az a reggeli és kész.

De ha annyira éhes vagy akkor 1 almát nyugodtan ehetsz.

Azért írtam 1 almát, mert sokszor olvasom hogy van aki kilókat megeszik egyszer egyszer.

2011. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kedves válaszoló, aki a leghosszabb bejegyzést írta! Engem érdekelnének a te tanácsaid, instrukcióid az egészséges táplálkozásról és a hatékony fogyókúráról egész részletesen is. Van valami fórum, ahol ezt kifejted? Vagy hogy tudhatnám meg? Köszönöm!

bright

2011. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!