Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétánál lehet enni...

90 napos diétánál lehet enni napközbe is gyümölcsöt vagy csak reggelikre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 20:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10.26 a hozzászólásom végén a jobb alsó sarokban látod a linket, hogy "privát e-mail küldése" Ott biztosan elérsz! :)
2011. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nagyontamas ***** válasza:

Vén vagyok mint az országút, és az évek során túlsúlyt is összeszedtem.

Kipróbáltam már minden diétát, a szétválasztóstól, a káposztalevesig, és természetesen a 90 naposat is.

A kérdésedre van egy rövid válasz: a 90 naposnál csak gyümi napon lehet gyümölcsöt enni.

A hosszabb változat: az összes szélsőséges diétával lehet eredményt elérni, de nekem mindig visszajöttek a kilók, sőt...

Nem akarnék reklámot csinálni annak a cégnek, akinek a napi ötszöri étkezést biztosító diétájával leadtam 13 kg-ot, és a súlytartó étrendjével több mint egy éve tartom is a súlyomat.

Az étrendem változatos, viszonylag sok benne a saláta, a párolt zöldség, jó minőségű fehér húsok, hal, a teljes kiőrlésű lisztből is tudnak ízletes galuskát készíteni, és minden nap uzsonnára van valami finomság.

A lényeg, hogy nem kell pepecselni, maximum meg kell melegíteni. Ideális annak akinek nincs ideje.

Biztos azt gondolod ez nagyon drága, egy teljes napi kaja kb. annyi mint egy átlagos éttermi ebéd, vagy három doboz olcsó cigaretta.

2011. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!