Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhatároztam hogy le fogok...

Elhatároztam hogy le fogok fogyni hétfőtől kezdem! Megyek kondi terembe is hétfőn. Drukkolnátok? Esetleg valaki mellém szegődne? : D

Figyelt kérdés
Elegem van hogy nap mind nap a családomtól megkapok a megjegyzéseket ne zabálj mert még kövérebb leszel stb... Meg az osztályból a fiúk is. Meg mutatom milyen fából faragtak engem! régebben sikerült le adnom 10-kg-ot de már a fele vissza is jött..:(( 160cm vagyok és 73 kg.:( Köszönöm a válaszokat 18L
2011. júl. 9. 12:32
1 2
 1/18 anonim válasza:

Nekem is épp tegnap szólt be poénból faterom, közölte,hogy diétás kólát igyak. Erre egy hapsi megszólal mellettem, hogy nem szükséges, szerintem maga nagyon csinos :)

Engem aztán marhára nem izgatnak mások :)

Viszont neked szurkolok :)

2011. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is hétfőtől fogok menni kondi terembe,és úszni is..Szóval már ketten leszünk akik belevágnak a fogyókúrába.
2011. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

szurkolok. 160 cmhez tényleg sok a 73 kg.:S hajrá hajrá! menni fog. kevesebb kenyér, levesek tészta nélkül, sok zöldség, de a legfőbb a sport! kevés édesség, sör nuku, alkoholok felejtősek.:)

nekem ez segített ledobni 20 kg-t :D 170 cmhez voltam 79 kg, most vagyok ehhez 59kg. voltam 55 kg is, de az már csúnya volt.

SOK SIKERT

18L

2011. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sikerulni fog, ha nem masoknak akarsz lefogyni, hanem sajat magadnak.
2011. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is sok a 73 kg..:( de teszek érte.. utolsó válaszoló neked jó mert magas vagy de nekem..:S 2. válaszoló szurkolok neked is!:)
2011. júl. 9. 12:49
 6/18 A kérdező kommentje:
Magamért akarok lefogyni! és persze megmutatni az embereknek hogy erre is képes vagyok 2- válaszoló hány kg-tól akarsz megszabadulni? ha szabadna kérdeznem.
2011. júl. 9. 12:50
 7/18 anonim válasza:

Csak egy tanács. Fogyásban nincs olyan, hogy holnaptól. Csak az van, hogy most, rögtön, azonnal. A hozzáálláson kell először változtatni, utána kitartónak kell lenni. Ettől függetlenül sok szerencsét!


Ja, 165cm és 70kg körüli én is, de én így szeretem magam :)

2011. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Szia! Én is pont most nyáron akarok fogyni! Én 6 kg-ot. 160 cm vagyok és 58 kg. Nem tűnik soknak,de engem nagyon zavar. :S

Csak eddig mindig a gép előtt ültem,meg zabáltam,ezért hiztam meg. Segítünk egymásnak? Csak az a gond,hogy nekem nincs sajnos pénzem konditeremre, meg aerobikra. Tehát vagy itthon fogok tornázni,vagy futok a parkban stb...

Amúgy mutasd is meg mindenkinek milyen csajszi vagy! Végig az lebegjen a szemed előtt,hogy mekkorát fognak nézni,mikor lefogytál! Azokért a meglepett és elismerő pillantásokért,no meg az egészségedért megéri!! :)

23/L

2011. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Van már konkrét diétád, edzésterved?
2011. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hajrá!!!

Én lassan három hete kezdtem el futni és itthon tornázni. És már a súlyomból is ment le, de ami a legjobb,hogy jobban érzem magam.Vidám vagyok,reggel frissen ébredek, és a negyedik emelet már meg se kottyan. Sajnos én nagyon szeretek jókat enni, így az étkezéssel még néha magam ellen teszek, de a mozgás mindennél többet ér.

2011. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!