Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gastroyalos 90 napos diéta,...

Gastroyalos 90 napos diéta, ki mit tud róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mennyiben különbözik, és hogyan befolyásolja a 90 napos diétát a Gastroyal-féle 90 napos diéta?


A "hagyományos" 90 naposban fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümölcs napok váltják egymást, míg a Gastroyalnal fehérje-keményítő-szénhidrát-fehérje-keményítő-szénhidrát-gyümölcs hét van.


2009. márc. 12. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyiban, hogy az már nem a 90 napos.

És nem tudom, hogy ettél-e már tőlük, de pocsék egy kajájuk van...ráadásul sokkal drágább, mintha te készítenéd, vagy valahol készen vennéd.

2009. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!!!
2009. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ettem tőlük, tényleg pocsék... :)

Tavaly még a hagyományos 90 napos volt, sikerült is 10kg-ot leadnom, de a káposztalevest elfelejteném egy életre...


Most ezzel a fehérje-keményítő-szénhidrát trióval egy hónapja csinálom, eddig 3-4kg-nál tartok. Ha ez így halad tovább, akkor kitartok mellette, akármilyen rossz is a kaja, mert egyrészt kényelmes, másrészt nem eszek mást és többet, mint amit kapok.

Ha nem jön be, váltok vissza a hagyományosra.

2009. márc. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!