Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 28 napom lenne lefogyni,...

28 napom lenne lefogyni, tanácsokat szeretnék kérni, hogy sikerüljön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fesztiválozni megyek, és szeretném jól érezni magam a bőrömben. 63 kg vagyok 165 centivel. A karomon és a csípőmön látszik a súly felesleg. Egy pár tippet, tanácsot, testmozgás leírásokat szeretnék kérni tölletek. Előre is köszönöm. : )
2011. máj. 31. 21:05
 1/7 anonim válasza:
Rubint Reka dvd, ha jo kemenyen csinalod naponta es este erzed h "faj" akkor szerintem az hatni fog :)
2011. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti 3 edzés, diéta...
2011. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fesztiválra nem mindegy?Úgyis mindenki full készen lesz ott.
2011. jún. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Levander ***** válasza:
Ha a karodon és a csípődön van felesleg, olyan gyakorlatsorokat keress, ami kimondott karerősítés és alsó test formálás. Szóval elő a súlyzókkal és a hulahopp karikával! :)
2011. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát elég későn akarsz te ebbe bele kezdeni..

én a karomat úgy "csinosítottam", hogy fogtam 1-1 másfél literes üveget (természetesen telit) és fej fölé kinyomtam naponta 20× mellkastól kinyomtam 20× és oldalra kitartottam fél percig.. ez eléggé jól használt nekem.. (:

csípőmmel eddig még nem volt baj.

2011. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Rubint Réka az alap, mellette igyál sok vizet, és diéta: sovány hús salival, semmi cukor. Ihatsz jegeskávét( cukor nélkül, max édesítővel), citromos vizet is.)) A kenyeret, péksütit felejtős:))

Sok sikert!

2011. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, de három javaslatom lenne.

1. Tudatosítsd a vágyad (jól kinézés, vagy fogyás?) Egy jól kiválasztott ruha ápol és eltakar. :)

2. Tűzz ki magadnak reális célt, és ahhoz tartsd magad

3. Felejtsd el, hogy csak a vékony nők lehetnek szexisek! Minden a belső kisugárzáson múlik. Az "énkép" a lényeg!

Van egy lány barátom, 158cm, rengeteg kiló, olyan vastag a combja, mint az én derekam, de mégis minden pasi megfordul utána az utcán.

4 ne egy fesztivál kedvéért akarj lefogyni, hanem a sajátodért (ha a fesztivál kedvéért teszed, akkor tutira csalódás lesz - főleg, ha senykivel nem ismerkedsz meg, és utána kamtostul visszahízol)

2011. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!