Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez nagy bun volt? Kaphatnek...

Ez nagy bun volt? Kaphatnek tanacsokat az etkezesekkel kapcsolatban? Komoly valaszokat kerek!

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el, ez volt az etrendem:

reggeli: alma

ebed: 3 fott tojas, meg egy keveske mozzarella sajt

vacsi: sajt


elmentem edzeni, de utana baratnomhoz mentem, es mondta,hogy meg kell kostolnom amit fozott, krumpli levest... csak egy picit ettem, meg egy uj fajta mogyis nasit... szerintetek ez nagy bun?


Valamint, ha van valakinek ebben tapasztalata, tanacsa, szivesen fogadom, elore is koszi:)


2011. febr. 25. 05:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Hát ez kevés volt.

Reggelire az alma mellé egyél 1-2 szelet teljes kiőrlésű kenyeret csirkemellsonkával és zöldséggel, vagy natúr, cukrozatlan gabonapelyhet, zabpelyhet zsírszegény tejjel, mert az az egy alma nagyon kevés.

Az ebéded is kevés volt.Húst is meg zöldséget is ehetnél.

A vacsid viszont nem jó, mert a sajt zsíros, nem ajánlott este fogyasztani.Ha keveset ettél a krumplilevesből meg a mogyis nasiból, az nem olyan nagy baj, és jobb, mintha sütit ettél volna.Vacsorára is egyél valamilyen sovány húst salátával vagy párolt zöldségekkel, vagy kefirt vagy natúr joghurtot, és zsírszegény túrót is ehetsz.Én is így fogyókúrázok, de én tízóraizok+uzsonnázok is valamilyen gyümölcsöt, zöldséget vagy natúr joghurtot, kefirt eszek.:)

2011. febr. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon nagy "bűn", mert tönkreteszed magadat, ha ennyire keveset eszel. Ha koplalsz, azzal nem fogsz fogyni, csak a szerveid mennek tönkre a tápanyagok hiányától. Csodálkozom, hogy még mindig vannak, akik azt hiszik, hogy ezzel le lehet fogyni. Naponta 5-6 alkalommal egyél, mindig ugyanabban az időben, rendszeresen! De még akkor is többet, mint amit felsoroltál. Hogy mit eszel, az lényegében mindegy. Persze ezt nem úgy kell érteni, hogy magadba tömhetsz egy rakás mekis hamburgert, de a szénhidrátot ne vond meg magadtól! Fontos a zöldség meg a gyümölcs, de ha nem eszel szénhidrátot, le fogsz gyengülni és beteg leszel. Az is jót tesz, ha közvetlenül ébredés után reggel megiszol egy pohár vizet, és este is lefekvés előtt (csapvizet, nem szénsavasat!).

Ja, és még valami, sokan terjesztik azt, hogy este hat után nem szabad enni, de ez hülyeség. Amikor lefekszel, azelőtt kb. 2 órával egyél utoljára. Ha este hat után nem eszel és mondjuk 11 és éjfél között fekszel le, nagyon kikészíted a szervezetedet.

2011. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
halott ugy.aki mar dieta elso napjan elcsabul az nem lesz kepes semmilyen dietat veghezvinni.
2011. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
hát ja. meg kell értened, hogy most nem fogsz enni se ebből se abból. amúgy nem értem, hogy tudtál ma már vacsorázni meg ebédelni is...
2011. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket ütni kéne...
2011. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az életen át tartó életmódváltás nem arról szól, hogy mindent megvonok magamtól és kopogő szemmel nézem, amíg a többiek krumplilevest esznek (ami ráadásul egy csokihoz képest nem is olyan nagy bűn), miközben te éhezel... hanem hogy egy életen át (!) tartani tudd! ezzel az étrenddel nem is csodálom, hogy este még bekajáltál, mert ha normális adagokat ettél volna, és a nap folyamán nem lettél vna éhes, akkor lehet h azt mondod a barátnődnek, hogy ok, két kanállal belekóstolok, de egy tányérral nem eszek meg. az pedig nem bűn, hiszen helyesen tartott diéta mellett néha napján el lehet fogadni a suliban 1-2 kocka csokit, este meg lehet enni pár szem földimogyit. persze aki az "ez még belefér" gondolatokkal dolgozik, annak halálra van ítélve a fogyása. tudd a határokat, tudd, hogy 2 kanál krumplilevessel nem rontasz el semmit, de azt is tudd, hogy 2 tábla csoki már nem fér bele, és ha megetted, az aznapi bűnözésed adjon erőt, hogy holnap még nagyobb lélekkel és elszántsággal csináld rendesen.
2011. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem eheztetem ki magam! a 90 napos dietaba ez van, h az 1. nap csak tejtermekeket lehet enni! Nem voltam ehes, csak baratnom nyaggatott, h kostoljam meg amit fozott...
2011. febr. 25. 13:31
 8/12 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok.Szerintem a 90 napos diétát felejtsd el!Nagyon egészségtelen, és lehet, hogy nem is fogsz tőle fogyni egy dekát sem.Én hülyeségnek tartom azt, hogy szét kell választani a táplálékot, mert minden nap kéne enni szénhidrátot, fehérjét, és keményítőt is.Na meg az, hogy reggelire gyümölcsöt kell enni, az a legnagyobb hülyeség.A reggeli nagyon fontos étkezés, és ilyenkor meg lehet enni 1-2 szelet teljes kiőrlésű kenyeret.Próbálj meg úgy táplálkozni, ahogy leírtam, mert az egészségesebb, mint ez a 9
2011. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*mint ez a 90 napos diéta.
2011. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, bűn az, ha lemész egy utcára, és halomra elkezded legyilkolni az embereket.


Miért nem tud senki se normálisan fogyózni? Fogyókúra nem egyenlő koplalás, kapis?

2011. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!