Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » (Tudnátok) segíteni, hogy mit...

(Tudnátok) segíteni, hogy mit egyek reggelire? Tanácsokat szeretnék!

Figyelt kérdés
Eddig rengetek szénhidrátot ettem és változtatni szeretnék, csak, hogy iskolába járok és minden nap 4-5 körül végzek így arra lennék kíváncsi, hogy mit egyek (főleg reggelire), ami nem igénye több órás elkészítést és még sincs benne rengeteg szénhidrát.
2011. okt. 1. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor javallott szénhidrát tartalmút enni, szóval nagyon nem tehetsz semmit. Tk kenyér felvágottal jó választásnak tűnik. Mivel iskolás vagy, és sokáig kell koncentrálnod, szerintem a délelőtt folyamán is szükséges a szénhidrátbevitel, gondolom menzás vagy, ott már főtt ételt adnak, tehát legalább arra nem kell készülni.
2011. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok menzás, egyetemre járok és mindössze 10 perces szünetek vannak.

Ha jól bereggelizek (olyankor délig nem korog a hasam, ha közben eszek egy almát) szendvicsekből, akkor is hízlal?

Dél- 1 körül tudok ebédelni és mindig magamra főzök, mert csak szerdáig van óra.

2011. okt. 1. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyél gyumolcsot vagy tejtermékeket, vagy rántottát.

Pl. kakaót igyál.:)

Ezek is mind szenhidrat tartalmuak (gyumolcscukor, tejcukor), de az mindenben van, ugyhogy gondolom a finomitott szenhidratot kivanod kerulni egeszen pontosan.

2011. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

reggeli: zab (összetett ch, eszik vízzel /én/ tejjel felfőzve, vízzel felfőzve, joghurttal, kefirrel, gyümölccsel)

zabon kívül mondjuk hús meg zöldség fogyasztása még célszerű.

2011. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen szerintem is a zabpehely (én) vízzel felfőzve, leöntve egy joghurttal( én fehérjeturmixxal) és beledobálni kis mogyorót/mandulát/diót, vagy belevágni egy almát, körtét stb nagyon jó választás mert tényleg laktat

teljes kiőrlésű kenyérből szendvics, hozzá vagy főtt tojás vagy sovány pulyka, csirkefelvágott, sajtok és hozzá zöldség

a fő étkezés között gyümölcsök, joghurt, cukormentes müzliszelet

2011. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!