Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 3 napja kezdtem el a diétát....

3 napja kezdtem el a diétát. Biztos jó ez a 3. nap esti tortaevés?

Figyelt kérdés
Én most vacsoráztam nemrég és bűntudatom van a torta miatt, holott ez az előírt étel.
2008. febr. 23. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért 3 naponta egyszer nem árt enni, mert a többi nap annyira laza, hogy éhenhalnánk:)Nekem mindig a szénhidrát volt a kedvenc napom:D Igaz csak egy fél hónapot csináltam. De ettem alatta grízestésztát, fagyit, sütit, pizzát:)
2008. febr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem a kilencvennapost csinálom, de minden héten beiktatok legalább egy napot, amikor fincsi kajákat zabálok, és hihetetlenül felgyorsítja az emésztésem. amúgy sokan fogytak ettől a fogyókúrától, olyanok akik ettek tortát is. nyugee, nem lesz semmi gond.
2008. febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

A szénhidrát nap arra kell, hogy a szervezeted nehogy azt higgye, éhinség van. Mert akkor lelassul az anyagcsere és szinte leáll a fogyás.


Ne legyen lelkiismeret furdancsod! Inkább arra gondolj, 3 hónap múlva milyen csinike leszel majd. A diétán variálni nem érdemes, mert ez a bevált recept.

2008. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hazsnos válaszaitokat ;)
2008. febr. 24. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne feljel m nem hizol el,sot....en ezt a dietat csianlom mar 7hete,es nagyo0n sokat fogytam,es sot amikor a 3nap tesztat kell egyek meg van amikro 3tesztat is meg eszek,es akkor is fogytam.ha nem eszel akkor le fog gyengulni a szervezeted is:)
2008. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hűűű, ez a diéta kell nekem! De én sokkal hatékonyabban fogom csinálni, mert minden este eszem majd tortát!

Lehet, hogy reggelire is...

2010. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!