Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétáról szeretnék...

Antóniaa kérdése:

90 napos diétáról szeretnék véleményeket, van aki már végígcsinálta?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék....
2011. jún. 27. 12:17
 1/5 bix ***** válasza:

én eddig legalább 10 féle "90 napos diétát" láttam. valami támpont hogy melyiket csinálnád?


egyébként az időhöz kötött diétával az a baj hogy sokan hiszik azt, hogy lefogytak, és utána mehet minden tovább mint előtte... ettől meg szépen visszahíznak...


milyen mozgást terveztél mellé?

2011. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, én már néhány éve végig csináltam, kb. 12-13 kg-ot fogytam tőle. 30 év felett már más diéta nem használt, rengeteg mindet kipróbáltam, ez az egy valamiért használt.

Soha sem éheztem (na jó, a gyüminap nem volt a kedvencem), mindig jól laktam, mégis fogytam.


Igen, persze nem árt mellé mozogni (én nem mozogtam túl sokat...), akkor még többet lehet fogyni.


Férfiaknál brutál eredményeket hozhat, mert nekik valahogy más az anyagcseréjük.


Annyi hátránya van, hogy a jól megszokott ízek már nem jöhetnek, pl. rántott hús sült krumplival.... de én rántott husit azért ettem (azaz ha ennél is komolyabban csinálom, akkor lehet, hogy még több megy le, de élveztem, hogy végre nem éhezek és fogyok).


Éppen ma kezdtem el megint, remélem lesz erőm végig csinálni :)


Sokan ellenzik, mondván kevés a fehérje, sok a szénhidrát (mert a zöldségben, gyümiben is van szénhidrát). De ha már a zöldség és gyümi sem elég egészséges, akkor vajh mi?


Sztem próbáld ki nyugodtan, rengeteg vitamint, ásványi anyagot veszel magadhoz az előbb említettek miatt, a fehérje utánpótlásra meg oda kell figyelni (no de a mindennapokban sem eszik mindenki minden nap húst., fehérjét...).


Hajrá :)

2011. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyu végigcsinálta, neki 15körül ment le nagyon szépen látszott! Pedig a víznapokat nem is csinálta.

Én két hónapig csináltam még vele de nekem két hónap után még mindig semmi nem ment le! De a saját "módszerem" hatott nekem.

Van akinek beválik van, akinek nem.

2011. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogyásban volt pozitív tapasztalat, bár nem olyan egetverő, hogy bomba alak legyen. Viszont a hajveszteség, ami a következménye: sokkoló.
2011. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vigyázni kell, az biztos.... Bomba alak rendszeres sport nélkül nem is lesz! Köszi szépen a választ! :)
2011. jún. 27. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!