Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mértem magam nem fogytam...

Mértem magam nem fogytam semmit ma van a 12-dik napom igaz az elsö 4 napban bünöztem is és tegnap gyümi napom volt egésznap megáltam h ne egyek de este megettem 2 szelet pizzát? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Most úgy őszintén ezek után mit vársz? Tisztában vagy a 90 napos diéta lényegével? Mit csinálj? Egyszerűen csak tartsd be a szabályait.


- Első 4 napban bűnöztél, ez még elfogadható, de értelem szerűen lassítja, vagy megállítja a fogyást. (El sem indítja.)

- Egész nap gyümölcs napod volt, egész nap nem ettél de este bevágtál két szelet pizzát, ami olajban tocsogó szénhidrát. Ha szénhidrátot eszel este, az EGÉSZ zsírba megy = nem fogysz.


Ezek után még megkérdezed mit csinálj? Szerintem gondold át, hogy mit is akarsz! Megfelelő-e neked ez a diéta? Nem akarlak megbántani, de ha az ellenkezőjét csinálod, mint ami le van írva, akkor mégis mit vársz?

2009. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom,de egyetértek az előttem szólóval?

mire vagy kiváncsi egyébként,ha tudod,hogy nem jól csinálod??

Ha tényleg a 90 naposat akarod végig csinálni,akkor ilyenekt semmiképpen se csinűlj!

Én is régebben többfajtát is kipróbáltam,de ennél jobbat nem találtam!Itt ehetsz többfélét a napoknaka megfelelően,nem unalmas és viselhető!Minden napőra kitallhatsz jókat,amiket szeretsz,nem kell lemondani a jó dolgokról,csak azokon a napkon edd pl. a pizzát,mikor szabad!

2009. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ilyen az, amikor az ember saját magát csapja be! Aztán meg nyavalyog, hogy a semmitől is hízik!
2009. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
ez nem gusztustalan válasz hanem az igazság
2009. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
az igazság fáj
2009. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,de én a 2.válaszoló vagyok!s elnézést,de én nem akartam "gusztustalan válaszoló" lenni!De kérdezted,hogy 2most mit csináljak"?s erre mit lehetett volna irni,ami tetszik Neked?Talán azt olvastad volna szivesen,hogy jól csinálod,csak igy tovább??
2009. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Na most nehogy már még te kérj elnézést attól akinek fáj az igazság.
2009. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bár egyetértek az előttem szólókkal, nem akarok "gusztustalan" lenni, így csak annyit mondok: ajánlom a testkontrollt. hasonló ehhez, de a lényege nagyjából annyi, hogy fehérjét és szénhidrátot nem ehetsz egyszerre. tehát ha megkívánod a pizzát, akkor zöldségeset egyél, ha husit eszel, akkor natúr husit salátával/savanyúsággal estébé. Egy nap ehetsz szénhidrátot is és fehérjét is, de a kettő között, ügyelj, h legalább 4óra teljen el! Szerintem ez neked is megfelelne, mert bírhatóbb mint a 4napos rendszer (nincs gyümölcs nap, azt eszel amit akarsz, csak egy-két dologra kell odafigyelni!), ja és ebben is gyümölcsöt kell enni reggelire. ezt a kevés szabályt te is be tudod tartani, ha nagyon akarod! ne felejtsd el, hogy a fejben dől el minden, ha igazán eldöntötted, hogy fogyni akarsz, akkor be kell tudnod tartani a leírást! sok sikert!
2009. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt az emberek kicsit "agresszívek" a diéta miatt... én még nem kezdtem el, megvárom míg eltelik a húsvét... akkor jól besonkázok... :) és csak utána vágok bele. Szóval én még nyugodt vagyok.

A szabályokat be kell tartani! Ha nem tartod be nem fogysz! EGYÉRTELMŰ! Ha betartod és türelmes vagy meg lesz az eredménye!

2009. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!