Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyiszünetett kell tartani...

Mennyiszünetett kell tartani ha még szeretném a diétát fogytatni? Jó a diéta csak a vége felesokat bünöztem de végül igy is lementem 78,5-röl 69,5-re. Csak még 4-5 kg-t szeretnék fogyni. Szerintettek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyen diéta. Van, amit pár nap után lehet.. viszont van olyan is, pl. a böjtök, amiket csak félévente/évente.
2010. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a 90 napos eleve egy marhaság, inkább kiegyensúlyozott étrend és SPORT!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Legna válasza:

Egy-két hét belefér, szünetként, de pár kilóért szerintem nem érdemes újra belevágni. Ha ráállsz egy "normális" étkezésre, lightos, zöldséggel bő ebéd, 6-7 után már nem eszel, akkor le fog menni.


Az előző hozzászólónak: könnyű úgy "ítélkezni", hogy nem is ismered az illetőt. Nem egyszerű 15-20 kiló plusszal, esetleg alapvető kondíció nélkül elkezdeni sportolni.

Könnyebbséget jelent, ha előtte lemegy egy pár kiló.

Másrészt pedig nem biztos, hogy a kérdezőnek az a célja, lassacskán alakuljon át a teste, hanem hogy gyorsított tempóban szabaduljon meg a zsírtól.

2010. júl. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!