Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm 60 kg lány vagyok,4...

165 cm 60 kg lány vagyok,4 kg-t szeretnék fogyni 6 hét alatt a nyaralásig, lehetséges?

Figyelt kérdés
úgy értem olyan módszerrel, hogy ne jojózzam vissza. Edzőterembe járni nincs pénzem, de itthon szívesen tornáznék, ha elmondjátok miket csináljak. És miket egyek. Előre is köszi.
2011. jún. 20. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 2 hónapja kezdtem el fogyózni. Igaz nagy túlsúlyom van, ezért könnyebben lemegy az a heti 1 kg.


De te mennyit sportolsz amúgy, miket eszel?


Amúgy simán mehet, ha naponta tornázol egy 30-40 percet, kocogsz fél órát kb. Persze ha eddig nem sportoltál akkor ne egyből vágj bele:)

2011. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sportoltam, de nem intenzíven. Tehát sokat biciklizek, általában gyalog megyek mindenhova, ez az állandó sport. Mást (felülések) csak nagy ritkán, ha eszembe jutott, ezen szeretnék most változtatni.
2011. jún. 20. 10:45
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és nem eszek durván, minimális édesség, sok zöldség gyümölcs.
2011. jún. 20. 10:46
 4/6 anonim válasza:
kor?
2011. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor: sok fehérje, kevés szénhidrát, sok sport, mozgás.

Szerintem, amúgy meg:

Nekem tök bevált h. egyáltalán nem iszom üdítőt, nem cukrozok feleslegesen semmit, jóóó ha megkívánok egy joghurtot, akkor megeszem:D De messzire elkerülöm a fornetti és társai péksüteményeket, imádom, de nem szabad :)


Nekem úgy néz ki, így megy a fogyás.

és 6 hét alatt meglesz az:)

2011. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! énis fogyózom(165 cm vagyok mint te és 54-56 kg nyaralásig szeretnék 50 alá menni)

Három sportot tudok ajánlani(tapasztalatból)

1.Úszás(nem megerőltető és nem is izzadsz meg:)

2.Biciklizés(elvileg ez kardio mozgás közepes tempóban formálja a feneket,lábakat)

3.Ugrálókötelezés(napi 30perc vagy egy óra ugrókötelezéssel nagyon látványos eredményeket lehet elérni rövid időn belül)

Ezek mellett meg próbálj egészségesen enni. Most úgyis sok a gyümölcs hiszen nyár van, szóval tudsz miből válogatni.

Remélem tudtam segíteni sok sikert! 15L

2011. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!