Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az orvosok miért nem javasoljá...

Az orvosok miért nem javasolják a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem jo ha minden negyedik napon kap a szervezet egyfajtát ,pl:szénhidrátot vagy fehérjét. Azt mondják minden nap mindenből csak ,keveset.
2008. febr. 28. 18:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Kedves SPORTOLÓK GYÖNGYE, gratulálok a kiváló kommunikációs készségedhez, magadról és az elhájasodott seggedről meg küldj már egy fotót ha abbahagytad a sportolást, vagy szültél egy gyereket.... okoska... pffff
2008. márc. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a kommunikációs készségemmel? Valamit nem értettél?

Sokan nem szeretik az őszinte beszédet, mert nem szeretnék tudomásul venni a tényeket. Ők azok akik nem hiszik el az orvosnak, hogy az extrém diéták károsak és az álltaluk elérhető eredmény nem áll arányban az egészségügyi kockázattal. Nehogy azt hidd, hogy én nem próbáltam sok baromságot ki, és engem is elküldtek melegebb éghajlatra (edző, orvos) amikor például az előbb említett vízhajtót használtam. Pedig egy 2-3 napos vízhajtás egészségügyi hatása össze sem mérhető egy 90 napig tartó öngyilkos diétával. Bizony néha keményen kell beszélni, hogy egyesek rádöbbenjenek a hibáikra. A kérdezőnek nyilván az orvosa szépen elmagyarázta, hogy miért nem helyes amit csínál, aztán mit ért vele? Semmit.

Ha esetleg valakinek megbántotam volna kicsi galamb lelkétt....

Szarok rá!

2008. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy jó válasz volt, a sportoló sárcé, veled vagyok haver! :DDD


Tényleg hülyeség, azért nem ajánlják az orvosok mert van egy kis maradék eszük, és tanultak biológiát, ami az ide látogatók 99.99999 % áról nem mondható el sajna. Bocs mindenki de ez van. Nem kell megsértődni ezen. NEm bántásból írom.

Amúgy meg szerintem mindenki csinálja csak ezt a sz*rt, jólt tönkreteszi magát vele, de sebaj, jól fog kaszáálni a biztosító meg a TB :DDDDD


Sok sikert mindenkinek az egészségkárosodáshoz /90 napossal ;-))))/

2008. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
48%
Te barom!!!!!!!! Ezt a 90 napos diétát sportorvosok kíérletezték ki!
2008. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
48%
Ja, és a "híres" fehérjediéta köszvényhez, és májkárosodáshoz vezet! Nem beszélve a kokszról amitől olyan "szépek" vagytok! :D
2008. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Az orvosok nagy része nem látja a fától az erdőt.

1.Még mindig sokkal jobb ha a 90 napos diétával lefogysz 40 kilót, elkezdesz mozogni, és pszichésen is jobban érzed magad, mint ha belehalsz a súlytöbbletbe.

2. Mi az, hogy négynaponta kap a szervezet...??? A "normális" étkezéskor sem eszel minden nap mindegyik féle kaját, főként nem abban a mennyiségi eloszlásban ahogyan kellene!!!

3. Az öcsém kétszer csinálta végig a kilencvennapost, közötte szünetet tartott. 48 kg fogyott le, a közepe táján elkezdett mozogni. Azóta is focizni jár kétszer egy héten. Semmit nem hízott vissza, semmilyen egészségkárosodást nem szenvedett.


Vélemény: Ha valaki már odáig eljut, hogy fogyózzon, akkor felismerte, hogy az egészsége és a kinézete érdekében meg kell hozni az áldozatot. Ez pedig elismerést és biztatást érdemel, nem pedig b...szogatást!!

Mindenki másban találja meg a sikert, a kedves sportoló hozzászóló meg kocogjon tovább innen!

2009. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen orvossal beszéltél, nekem kifejezetten ezt a diétát ajánlották, úgy, hogy nyombélfekélyem van. Nagyon egészséges a diéta rengeteg gyümölcsöt és zöldséget fogyasztasz, ami savtalanítja a szervezeted!
2009. febr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
:D :D :D :D koppp....
2009. ápr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!