Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem javasolják a futást, ha...

Nem javasolják a futást, ha nagy a túlsúly! Konkrétan? Számokban ki tudná fejezni ezt valaki? Hány kg-tól, vagy testtömegindex-től lehet futni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2011. márc. 13. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

+20 kg kb


adataid?

2011. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Sajnos több, mint 20 kg. Egyenlőre marad a taposó.
2011. márc. 13. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én már 10 kg feleslegnél se nagyon ajánlanám, vagyis napi szinten biztos nem. 20 kg fölött pedig halálos az ízületeknek :S
2011. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 108 kilósan is futottam (171 cm), bár én mindig is mozgékony voltam, imádtam futni és a mai napig is imádok. Ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek futni kell, de nekem jól esett, hiába tudtam az eszemmel, hogy nem feltétlenül jó. Bár tény, hogy vettem egy Adidas futócipőt, na az tényleg jó volt (elsőre olyan érzés, mintha repülnél:D). Aztán 78 kilóig mentem le.

26/N

2011. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen erősek az ízületeid. Van akinek bedagad a térde attól, ami másnak meg se kottyan. 20 kiló fölött azért ne kísérletezz, de már 15nél megpróbálhatod. De ha egy kicsit is érzed utána valamelyik ízületed, akkor még hanyagold a futást.
2011. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!