Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 3 hete csinálom a 90 napos...

3 hete csinálom a 90 napos diétát, és valamiért nem fogyok mégsem! Mindent szigorúan betartok, de azon kivül, hogy jobb a közérzetem, semmi sem változott. Lehet azért, mert nagy a súlyfeleslegem (50kg)?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 03:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. A nagy súlyfelesleg nagyobb fogyást eredményez. Ekkora felesleggel 20-25 kg-ot sziktak ettől fogyni. Szerintem egyszerűen még nem fogyott ki a májban lévő keményítőraktár. Légy türelmes, szerintem 1-2 hét és szépen nekiindul a fogyásod. Utána szinte napról-napra kevesebbet fog mutatni a mérleged. Csak türelem!!
2008. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztnem írtad,hogy a mennyiséget mennyire csökkentetted?Ez is fontos,nem elég a szétválasztás.Aztán a folyadék mennyisége is erősen befolyásolja a fogyást.Ha nem iszol eleget,nehezen indul be a fogyás.Azért légy kitartó,meghozza az eredményt a kúra.Igyál sokat,egy korttyal többet mint amit bírsz.Én 19 kg-t fogytam tőle.
2008. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első hozzászólónak. Hozzáteszem még, hogy a fogyás sosem indul be azonnal. Persze vannak olyan emberek, akiknek x nap alatt már kimutatja a mérleg a súlyleadást, de egy idő után szerintem az ő fogyásuk is lelassul. Úgyhogy csak nyugi. A te szervezetednek több időre van szüksége, hogy felkészüljön erre az "eseményre", de hamarosan be fog az indulni. Csak türelem! :)
2008. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MEGINDULT VÉGRE A FOGYÁSOM,KÖSZÖNÖM A MEGNYUGTATÁST! :)
2008. márc. 7. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!