Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha kb 15-20kg súlyfeleslegem...

Ha kb 15-20kg súlyfeleslegem van akk arra jó módszer a 90 napos diéta? és szépen fogyaszt? Lent (tapasztalatokat várok)

Figyelt kérdés

levinné összes felesleget rólam,ha mellette futok és tornázok? vagy nem lennék vele szállkás vékony?


az,h szépen fogyaszte azt arra értettem,hogy mellből meg ilyen helyekről nem annyira vesz el,mint egy drasztikus fogyókúra? alkalmas lenne? 17L


2010. ápr. 18. 14:29
 1/3 anonim válasza:
elméletileg lehet vele, de mindenhonnan fogsz fogyni. Az csak rajtad áll, hogy mennyit. Én az első 2 hét alatt 7 kg fogytam vele.
2010. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jesszus minden mondatod egy marhaság. Először is ne csináld a 90 napos diétát. Az hogy honnan fog lemenni a zsír, ebben az esetben a melledről vagy sem, az genetikailag meghatározott. Már a drasztikus fogyókúra gondolata elborzasztó. Azt kellene inkább tenned, hogy elkezdesz egészséges dolgokat enni zöldség/sok fehérje/összetett szénhidrátok/kevés zsír, napi 6szor. +mozgás persze. Egyébként maradsz az aki vagy, akármilyen fogyókúrába kezdesz.
2010. ápr. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet vele fogyni, szerintem vágj bele..ha nem jön be, akkor abbahagyod és másra váltasz..a sport mindenképpen kell.
2010. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!