Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon pizza? !

Gyümölcsnapon pizza? !

Figyelt kérdés
Ma van gyümölcsnapom, és pizzáztunk az osztálykiránuláson. Megettem fél pizzát. Már csak gyümölcsöt egyek ma és holnap legyen fehérjenapom, vagy tartsak ma szénhidrátnapot megint, és holnap legyen gyüminapom? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2009. ápr. 6. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát egy fél pizzával már cseszheted a gyümölcsnapodat, ez már szénhidrát nap. Cseréld fel a kettőt.
2009. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha nem akarsz lefogyni nyugodtan.
2009. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ezt nagyon elrontottad.hányadik napnál tartasz?
2009. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A felénél! És fogytam már 6ot, még kellene ugyanennyit.
2009. ápr. 6. 14:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont az 50. napon. Kiszámoltam:)
2009. ápr. 6. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
hát akkor szerintem ma egyél még gyumolcsot,még akkor is,ha már nem akarnál enni/legalább 1 almát vagy 1 narancsot/ és aztán tornázz legalább 1 órát,és holnap folytasd a protein nappal. de semmiképp se cseréld a napokat! és legkozelebb próbáld betartani! ha mégis bunbe esnél,akkor se egyél meg fél pizzát,hanem csak fél szeletet, max. 1-et!
2009. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem szoktam bűnözgetni egyébként, sőt még szénhidrát napon is odafigyelek, hogy ne egyek 1200kcal-nál többet. Dehát most becsúszott ez a nap:)
2009. ápr. 6. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi gond, folytasd a diétát nyugodtan, legfeljebb kicsit lassítja a fogyást! Én a 3. hétnél tartok, de szülinapi vacsira voltam hivatalos(akkor keményítő napom volt) és tovább folytattam a diétát.
2009. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is akartam abbahagyni, nagyon jó ez a diéta:)Majd beindul ismét a fogyás:)
2009. ápr. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!