Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha most 68 kiló vagyok 167...

Ha most 68 kiló vagyok 167 cmhez, ha végig csinálom a 90 naposat mennyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés
ugy tudom hogy attól függ hogy mennyi feleslege van az embernek hogy mennyit fogy,15 kilót le szeretnék adni,és nem tudom hogy megérné-e végigcsinálni
2011. aug. 15. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem éri meg. Ez a diéta tök egészségtelen, csak úgy, mint a többi csodatutiettőlaztánrögtönbombaalakodlesz-kúra.

A lényeg : egészséges diéta+MOZGÁS, és tádáááám.

Ha erről bővebben szeretnél hallani, böngéssz ezen az oldalon, de ha érdekel, le tudom írni.

2011. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér. De mind1 ha elakar némi kg-ot dobni mert úgy érzed jól magadat akkor hajrá 15kg sok. 90 napos diétát hagyjad a francba. Elve az hülyeség hogy szétosztják melyik napon mit ehetsz gyümölcs nap fehérje nap. A szervezetednek mindenből szüksége van. felejts el ezt a diétát. Mozogj! és táplálkozzál normálisan ne éheztesd a szervezetedet. Én szívesen segítek neked! 18L
2011. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy ez mit jelent,hogy no fehér kenyér meg hasonlók,de nekem kell hogy legyen egy étrend amit követhetek,mert a kalóriákban elveszek,elszámolom, és hiába eszek egészségesen meg sportolok ha túleszem magam.
2011. aug. 15. 20:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csak 90 naposat csinálod akkor hízol! Mert ugyan a súlyod kevesebb lesz de a testzsír%-od nőni fog és pont azt kéne leadni! Ne csak a kajád változtasd hanem sportolj ezt kb egyik ember sem érti meg...
2011. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na figyi mindenki ezt a hülye kalórát számolja... Ésszel kell enni. Én 1 hónap alatt ledobtam 4kg-ot nem éheztettem magamat csak normálisan ettem. Elhagytam az édes löttyöket, kenyeret, édességet, ha megkívánom akkor csak édesítő szereset eszem.. Segítenék szívesen:) 18L
2011. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
heti 5x sportolok 1,5 órát. minimum. szóval azzal a részével nincs gond,csak azzal hogy nem tudom eltalálni hogy mit egyek ami diétás is és mellette energiám is lesz edzeni
2011. aug. 15. 20:39
 7/12 anonim válasza:
100%

szerintem a -15kg nagyon sok lenne neked, mivel nem vagy kover. :)

a kerdesre visszaterve kb 15-ot letudnal adni, de jobb lenne, ha inkabb a 30 napossal probalkoznal.

az a neked valo, es, ha tenyleg alomalakot szeretnel, akkor eleg a -7-8 kg. Tobbet ne.

(a pasik azt szeretik, ha van a csajon mit fogni)

Hajra! :)

2011. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi aválaszokat! szerintem elkezdem a 30 naposat :)
2011. aug. 16. 10:20
 9/12 anonim ***** válasza:

167 cm-hez simán ideális az 55 kg.

Én 165 cm vagyok és 52kg és mégis van rajtam!

2011. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Elkezdtem olvasni a komikat, de a végére felhúztam magam..A 90 napos diéta jó, TÉNYLEG hasznos! Azok mondják h nem jó, meg egészségtelen, akinek csak a szája nagy, és nem bírnak általában egy diétát sem végigcsinálni, és írígyek arra, aki tenni akar valamit magáért, hogy jobban nézzen ki vagy csak jobb legyen a közérzete. Nem egészségtelenebb, mintha nem diétáznál, és ennéd a mekis kaját, meg a zacskós levest...

Úgy van ez a diéta kitalálva, hogy ne hallj éhen és bírd csinálni.Sógornőm csinálta, kb. 80-85 kiló lehetett (nem árulta el) és már a 40 akárhanyadik napon észrevettem rajta a fogyást, akkor tudtam meg h ezzel fogy. Látványos eredményt ért el, néha ugyan 1-1 alkalomra kilengett (ünnepségek), de tartott víz napot is kb.3x a 90 nap alatt, és jár futni is. Szerintem hatásos a diéta, és Sok kitartást kívánok neked hozzá, tapasztald ki magadnak hogy jó, és ne hallgass azokra akik lebeszélnek róla. Ha meg esetleg nem bírod, sebaj, keresel másik módszert. De ne add fel, próbáld ki. Olvasd el neten az utasítást, és tuti nem fogsz tőle hízni. Sőt:) "Amikor már jó irányba nézünk, csak annyit kell tennünk, hogy továbbmegyünk és nem állunk meg!"

2011. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!