Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha most 68 kiló vagyok 167...

Ha most 68 kiló vagyok 167 cmhez, ha végig csinálom a 90 naposat mennyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés
ugy tudom hogy attól függ hogy mennyi feleslege van az embernek hogy mennyit fogy,15 kilót le szeretnék adni,és nem tudom hogy megérné-e végigcsinálni
2011. aug. 15. 20:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is körülbelül hasonló arányokkal kezdtem ehhez a fogyókúrához. 69kg voltam és 172cm vagyok. Ebben a fogyókúrában tényleg azvolt a jó, hogy néha hazajöttem nagyon éhesen és megettem mondjuk egy nagyobb tányér makarónit (szénhidrát napon, persze sajt nélkül és csak öntettel) nagyon jóllaktam akkor elkezdtem kételkedni abban, hogy egy fogyókúra amiben nem éhezek hatni fog e... első hónapban már látszott az eredmény... második hónapban már leállt a fogyás (csak 1-2kiló ment le) és én sajnos itt abbahagytam... Nemvolt kedvem mindig künöm főzőcskézni magamnak ezért 2hónap után abbahagytam és így sikerült lefogynom 63kg-ra. Kicsit bánom hogy a 3. hónapot nem fejeztem be, mert akkor is mint első hónapban hirtelen fogyás lett volna(barátnőm tapasztalata). Szerintem hha mindenképp fogyni akarsz érdemes elkezdeni és amikor akarod abbahagyod..
2011. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Szia !! Aki negativan nyilatkozik itt a 90 napos dietarol, az vagy nem olvasta el figyelmesen,a leirast es az utmutatot, vagy rosszindulattal van az elet fele.

1. Azzal kezdi, hogy akinek nagy sulyfoloslege van, az akar 15 kg is fogyhat, de ez nem szuksegszeru, viszont erthetoen leirja, hog ymiert fontos az etelek szetvalasztasa. Ime.

különböző ételfajták lebontásához különböző emésztőnedvekre van szükség. Ami az egyik ételféleség emésztéshez alkalmas, az nem feltétlenül jó a másikhoz is. Például a fehérje (mindenféle hús, hal, tojás, tej, sajt, túró...) lebontása savas emésztőnedvek jelenlétében megy végbe. A gyomor, ha étel kerül bele, mindig az éppen szükséges összetételű és kémhatású gyomornedvet választja ki. Hagyományos étkezési szokásaink szerint jóformán mindig olyan ételek kerülnek össze, melyek egymással ellentétes kémhatású gyomornedveket igényelnek, így semlegesítik egymást. Pl. hús-krumpli, hal-rizs, csirke-főtt tészta, tojás-piritós, sajt-kenyér, tej-kifli. - szerintem semmi egeszegtelen nincs benne, sot, amiota en is kiprobaltam, hatarozottan allitom, hogy nincs savam semmitol es nem erzem az etkezesek utan olyan lustanak magam es ami a legfontosabb, soha nem ereztem magamat ehesnek. Termeszetesen a mozgas elengedhetetlen a bor feszessege es az izomtonus javitasa miatt is, a kozerzetunkrol nem is beszelve.

En csak dicserni tudom es nagyon hatasosnakm tartom 8 kg fogytam tole 2 honap alatt.

2011. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!