Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnem ha segitenetek...

Szeretnem ha segitenetek tapasztalataitokkal! 82 kg vagyok szeretnek minimum 12-15 kg-ot fogyni. Ha pontosan betartom a fogyokurat, es az etrendet van esely ra, hogy ilyen eredmenyt elerjek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
52 kg-t is elérheted, nincs határ, ha betartod a diétát! Ha bíztatás kell akkor most vedd úgy hogy megkaptad :)
2009. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
természetesen elérheted.. ha betratod és rendesen csinálod.:)
2009. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha betartod , akkor eléred a kívánt testsúlyt! :) Sok sikert!
2009. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Én is annyiról indultam mint te másfél hónappal ezelőtt. 10 kilót fogytam. Simán le fog menni az a 12-15 kiló ne aggódj ;)
2009. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, kedves fogyózó! Az én véleményem, hogy nem fogyózni kell(ene), hanem életmódot váltani. Biztosan hallottál, olvastál már Norbi módszeréről. Minden megerőltetés nélkül olvadnak le rólad a kilók, ezzel a módszerrel. Én is ezzel fogytam le 12 kg-ot, nagyon rövid idő alatt, amit jelenleg is tarotk. Nincs szenvedés, hiszen mindig ehetsz, sőt, ahhoz hogy fogyjál, enned is kell, legalább napi 3-5-ször. Nem kell megvenned Norbi viszonylag drága termékeit sem, elég, ha beszerzel, vagy a netről letöltesz egy élelmiszer kód-táblázatot, és a kód-idő betartásával étkezel, valamint, mozogsz mellé napi min. 20 percet. Meglátod, hamarosan a ruháidat kell kisebb méretűre cserélned. Ha esetleg megtorpansz picit a súlycsökkenéssel, ne ijedj meg, ez teljesen természetes. pár nap múlva nem fogsz hinni a szemednek, lehet, hogy több kg-val kevesebbet fog mutatni a mérleg. Viszont én azt sem javaslom, hogy minden napos legyen a mérlegelés. Szerintem határozz meg heti 1, esetleg 2 napot, és a kijelölt napokon állj a mérlegre, lehetőleg reggel, miután már voltál wc.-n, de még nem reggeliztél. És ha van időd, na meg persze kedved, akkor csinálhatsz egy életmód naplót, melyben vezeted a súlycsökkenést, a napi étrendet, a mozgás mennyiségét, stb. Tehát, ez nem fogyókúra, hanem egy totális életmódváltás, de hidd el, hosszú távon ez a látványos és a tartós, és ami a legfontosabb, sosem fogsz korgó gyomorral éhezni, ábrándozni a finom falatokról, hiszen itt mindent ehetsz, csak persze nem mindegy, mikor. Remélem, tudtam segíteni, ha esetleg kérdésed lenne, bátran írj! További szép napot mindenkinek!
2009. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!