Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondana nekem valaki, valami...

Mondana nekem valaki, valami jó gyümölcsös vagy valamilyen hatékony diétát? Fogyni szeretnék olyan 5-6 kg-ot minimum?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sima egyszerű kalóriadeficites szálkásító diéta a neve.

5-6 kilóhoz elég ha a mostani kajából csökkentesz egy keveset a ch-ból,vagy csak helyette több fehérjét eszel.

2011. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Én ki tudok találni ilyet, de nem jó. A gyümölcsökben szinte kizárólag szénhidrát van. A hiányos táplálkozás diéta idején sem jó.
2011. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Ananász... vagy ananász lé..

Az zsírégető hatású.

2011. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ne egyél kenyeret meg édességet. krumpli, rizs, tészta, azt se nagyon. sok zöldség (pl. paradicsom) natúr joghurt, fehérje (csirke vagy hal) én így csináltam és 1 hónap alatt -5 kg
2011. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyél minden nap délig gyümölcsöt, ebédre egy kis fehér hús zöldséggel, minden nap valami más, pl. egyik nap csirkemell pirítva, másnap egy kis hal párolva vagy sütve, lehet gombapörkölt, délután pedig már inkább csak joghurtot, tejfölt. Ha számolod a kalóriát az még jobb, 1000-1200 kcal és persze minden nap egy kis mozgás és menni fog a fogyás.
2011. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1000-1200 kcal-ból elvegetálni lehet egy nap és az általa okozott károk nagyobbak mint a fogyás, ami utána úgyis visszajön. Komolyan aki az ilyen drasztikus hülyeségeket kitalálta, azzal kéne csináltatni - hosszútávon!! Ugyanis a nem fogyni nehéz hanem megtartani, azt meg ilyen diétával ill az utána való visszaállással nem fogsz. Tönkreteszed az anyagcserédet és a testedet.

Kevesebb szénhidrát, több fehérje. Ennyi.


Én egyébként a harcosok étrendje szerint élek, és ez az egyik legjobb, számomra a legkönnyebben tartható.

2011. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!

kiegyensúlyozott, egészséges étrend. nem tudom gyümölcs diétát honnan szedtél, de ha nem vagy gyümölcslégy, vagy ilyen gyümölcs evő majom, akkor célszerű lenne emberi módon táplálkozni.

2011. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

:D

gyümölcs evő majom.

ezen szakadok:D

2011. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

őőh hmm.. van olyan félmajom, aminek a fő tápláléka növényi.. gyümölcs. persze, a főemlősök azért jutottak odáig ameddig, mert állati fehérjét ettek, ennyi kiigazítást megérdemel a téma.

amúgy mi eszik még csak gyümölcsöt..? hát ami teheti, azért levadászik valamit, vagy valahogy részt szerez egy levadászottból, mert teljesértékű fehérje nélkül olyan sokra vinni nem nagyon lehet..

és ezen a gondolatmeneten hamar eljuthatunk a gyümölcsdiétát követő genetikai csődökig, lehet véleményezni őket, bár én inkább semleges maradok :)

2011. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem a te beteg fantáziád érdekel kedves Aczél.
2011. szept. 12. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!